EDYTA GORNIAK I DODA SPECJALNIE DLA SHOW!
27.09.2010

Magazyn SHOW obchodzi drugie urodziny.  27 września ukazuje się specjalny, urodzinowy numer SHOW.

Największe polskie gwiazdy – między innymi Edyta Górniak, Doda, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska i Natasza Urbańska -  składają specjalne życzenia SHOW i jego Czytelniczkom.

Urodzinowe wydanie SHOW to nie tylko wyjątkowa okładka z życzeniami polskich gwiazd, ale także najbardziej gorące tematy z ich życia – m.in. pierwszy i jedyny na rynku wywiad z Dodą, w którym opowiada o chorobie ukochanego; najpiękniejsze fotografie z młodości Niny Terentiew, czy modowy pojedynek Joanny Krupy i Magdy Mielcarz.

Magazyn SHOW publikuje także zaskakujące wyniki plebiscytu NAJSEKSOWNIEJSI 2010, w którym czytelniczki wybierały ideały męskiej urody. Na którym miejscu znalazł się Piotr Adamczyk, a które zajął Tomasz Ciachorowski? Dziennikarze SHOW komentują tę, jak się okazuje, zaskakującą zmianę warty…

Po wprowadzonych w lipcu zmianach SHOW jest teraz jeszcze bardziej luksusowe, inspirujące i różnorodne. Ma lepszy papier, większy format, elegancki layout i nową kompozycję okładki.
Magazyn jest jeszcze bardziej elegancki i nowoczesny, a w każdym jego wydaniu pojawiają się ekskluzywne materiały powstałe przy współpracy z największymi gwiazdami. „SHOW” naprawdę kocha gwiazdy - mówi redaktor naczelna Anna Zaleska – a gwiazdy kochają nas, przekonać się można o tym także i w tym wyjątkowym, urodzinowym , wydaniu”.

Urodzinowy numer  ukazuje się w objętości 100 stron, zwiększonym do 600 tysięcy egzemplarzy nakładzie i cenie 1,99 złotych.

Promowany będzie w stacjach telewizyjnych: TVP, TVN i Polsat, stacjach radiowych: RMF FM, RFM Classic, Radio ZET, portalu INTERIA.PL i tytułach Wydawnictwa BAUER

Wyniki sprzedaży nowej wersji dwutygodnika SHOW potwierdzają po raz kolejny sukces tego tytułu na polskim rynku.
Po zmianach wprowadzonych w lipcu 2010, w magazynie SHOW, wydawca odnotowuje zwiększone wyniki sprzedaży. Według danych Wydawcy średnia sprzedaż ogółem w okresie lipiec-sierpień 2010 wynosi 459 tys. egz. co w stosunku do średniej sprzedaży ogółem za okres maj- czerwiec 2010 - 363 tys. egz. **, pokazuje wzrost średniej sprzedaży o 96 tys. egz.

**          dane ZKDP za okres maj-czerwiec 2010, średnia sprzedaż ogółem

«