LUTOWE WYDANIE MAGAZYNU PANI Z KSIĄŻKĄ MAŁGORZATY DOMAGALIK I JANUSZA WIŚNIEWSKIEGO
18.01.2010


Do lutowego wydania magazynu PANI (na rynku 21 stycznia) dołączona zostanie pierwsza część książki Małgorzaty Domagalik i Janusza Wiśniewskiego "188 dni i nocy". Druga część pojawi się razem z wydaniem marcowym.

Specjalna edycja "188 dni i nocy" jest częścią kolekcji "Biblioteka PANI", w której ukazały się już m.in. książki Paola Coelho, Krystyny Jandy czy Janusza Wiśniewskiego.

"Małgorzata Domagalik i Janusz Leon Wiśniewski oddają w ręce czytelników fascynujący zapis mailowych rozmów. O wszystkim. On - czasem bywa prowokujący. Ona - często się z nim nie zgadza. Bo też piszą o rzeczach trudnych. Samotności, zdradzie, miłości. Przytaczają ciekawostki ze świata nauki i kultury, dzielą się spostrzeżeniami z przeczytanych książek, opowiadają o ludziach, którzy ich otaczają . Spierają się o feminizm, homoseksualizm i kult młodości. O Biblię i dziesięcioro przykazań. Obydwoje - wirtuozi pióra. Obydwoje prawdziwi, wyzuci z wszelkiej fikcji literackiej. Inteligentni, dojrzali, sławni i coraz bardziej sobie bliscy. Wiśniewski zabiera Domagalik do miejsc, które jej obiecał. Szczególnie do tych, do których mieli dotrzeć nocą. A my możemy dyskretnie im towarzyszyć. I chyba na tym polega fenomen tej korespondencji."*

Lutowe wydanie PANI liczy 184 strony i ukazuje się w nakładzie 165 tysięcy egzemplarzy i cenie 9,90.
Wydanie to będzie promowane w radiu i prasie.

Średnia sprzedaż ogółem ostatnich trzech numerów PANI wynosi 120.4 tys. egz. ***


* www.kdc.pl
** według danych własnych wydawcy średnia sprzedaż ogółem wydań od numeru 102009 do numeru 122009


«