Magazyn Twój STYL od nowego roku w supernowoczesnej drukarni BDN
17.12.2012
Począwszy od wydania lutowego (w sprzedaży od 11 stycznia 2013 roku) magazyn Twój Styl będzie drukowany w drukarni BDN należącej do Grupy Bauer Media.

Drukarnia BDN w Wykrotach (gmina Nowogrodziec) jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w Europie, produkującym w technologii wklęsłodrukowej. Zakład, wyposażony w maszyny i urządzenia poligraficzne najnowszej generacji, działa od lipca 2006 roku na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kamiennej Górze.
Twój Styl dołącza dzięki tej decyzji do wydawanych w Europie pism luksusowych drukowanych w technologii wklęsłodruku. W najbliższym czasie do tej samej drukarni przeniesiony zostanie również magazyn PANI.

W porównaniu do innych technik druku, wklęsłodruk charakteryzuje się większą głębią oddanych kolorów oraz pozwala uzyskać bardzo dużą plastyczność reprodukowanych zdjęć.

Bardzo wysoka jakość druku w tej technice jest także możliwa dzięki uzyskaniu większej palety kolorów oraz większego poziomu wysycenia barw w porównani z innymi technikami poligraficznymi.
Z tego też powodu wklęsłodruk stosowany jest do produkcji luksusowych magazynów, albumów z reprodukcjami malarskimi, a nawet znaczków pocztowych, banknotów, reprodukcji, tapet i drukowania na tkaninach.


«