MICHAL KALIŃSKI DYREKTOREM DS. NEGOCJACJI KORPORACYJNYCH GRUPY BAUER MEDIA
10.12.2010

Od 1 lutego Michał Kaliński obejmuje stanowisko Dyrektora ds. Negocjacji Korporacyjnych Grupy Bauer Media. Podczas negocjacji reprezentować będzie wszystkie media wchodzące w skład Grupy (prasa, radio, Internet).
Michał Kaliński pracował dotychczas na stanowisku zastępcy dyrektora Biura Reklamy TVP.


Michał Kaliński obejmuje stanowisko zajmowane poprzednio przez Macieja Kutaka. Po jego odejściu obowiązki przejął przejściowo Marcin Gudowicz, dyrektor Biura Reklamy Wydawnictwa Bauer. Przez pierwsze miesiące pracy Michał Kaliński będzie prowadził negocjacje razem z Marcinem Gudowiczem, który nadal pozostaje dyrektorem Biura Reklamy Wydawnictwa Bauer.


"Bardzo pozytywnie oceniam wprowadzony przez nas w październiku 2008 roku scentralizowany system negocjacji z domami mediowymi, tworzenia ofert multimedialnych i ustalania warunków zakupu mediów. Ten model działania sprawdził się i będziemy dalej go rozwijać, korzystając ze wsparcia tak doświadczonego menedżera jak Michał. Cieszę się, że przyjął moją propozycję i życzę mu wielu sukcesów na nowym stanowisku" - powiedział Witold Woźniak, prezes Grupy Bauer Media.
«