REKORD MAGAZYNU TWÓJ STYL
06.09.2010

Magazyn Twój STYL, od 20 lat lider magazynów luksusowych w Polsce, w jubileuszowym roku nadal umacnia swoją pozycję i zwiększa przewagę nad konkurentami.

W pierwszym półroczu tego roku średnie rozpowszechnianie płatne razem magazynu Twój STYL wyniosło 241 tysięcy egzemplarzy*.

Oznacza to, że Twój STYL osiągnął najlepszy wynik od pięciu lat!

Przyczyniły się do tego między innymi wprowadzone na początku roku zmiany merytoryczne, jak i wierność i lojalność czytelników blisko związanych z tytułem.

W tym roku Twój STYL obchodzi swoje dwudziestolecie. Jubileuszowy rok otworzyło wydanie lutowe, które ukazało się w zmodyfikowanej formule : pojawiły się nowe kolumny i rubryki, zmienił się także układ czasopisma. Zmieniono strukturę Magazynu, wprowadzono Rozmowy 20-leciai jubileuszowy felieton gościnny, wzbogacono działy reportażu, kultury, mody, zdrowia i urody.

Rozpowszechnianie płatne razem wydania lutowego wyniosło 290 tysięcy egzemplarzy (dane ZKDP).

W wydaniu lipcowym rozpoczęto plebiscyt Mistrzynie - czytelnicy wybiorą Polki, osobowości m.in. kultury, sztuki, mediów. Spośród 35 nominowanych wyłoniona zostanie Wielka Siódemka.
Redakcja ogłosiła także konkurs Mama i córka. Czy ja Cię znam? - na rozmowę dwóch najbliższych sobie kobiet o tym, co najważniejsze. Autorki najciekawszej pracy pojadą do Paryża na pokaz mody firmy Armani.
Laureatki obydwu konkursów zostaną przedstawione w grudniowym wydaniu magazynu Twój STYL, w którym zakończony zostanie jubileuszowy rok.

Rozpowszechnianie płatne razem wydania lipcowego wyniosło, według prognoz wydawcy, 262 tysięcy egzemplarzy.


«