RUSZA PRAWDZIWA LISTA PRZEBOJÓW
30.06.2004Mobila, lider sprzedaży dzwonków do telefonów komórkowych w Polsce uruchamia Prawdziwą Listę Przebojów (PLP).

PLP to pierwsza i jedyna na naszym rynku lista przebojów tworzona na podstawie popularności dzwonków z utworami muzycznymi ściąganych na telefony komórkowe.
Kilkaset tysięcy dzwonków sprzedawanych w ciągu miesiąca przez Mobilę pozwala na stworzenie rankingu popularności poszczególnych utworów muzycznych opartego nie na głosowaniu fanów. Tym samym Prawdziwa Lista Przebojów staje się polskim odpowiednikiem niezwykle popularnych na świecie notowań opartych na sprzedaży singli.

To właśnie ściągający (i to odpłatnie) ulubione przeboje posiadacze telefonów komórkowych stanowią o ich popularności. Ich wybór pozwala na tworzenie wiarygodnej, niemożliwej do zmanipulowania, Prawdziwej listy przebojów.

PLP notowana będzie w cyklu tygodniowym od 29 czerwca br.
Raz w tygodniu powstanie aktualna wersja listy na podstawie wyników ściągalności poszczególnych dzwonków.
Dzwonek najczęściej zamawiany w danym tygodniu będzie PRAWDZIWYM HITEM.
Wykonawcy najpopularniejszych na PLP utworów otrzymywać będą Złote, Platynowe i Diamentowe Dzwonki w zależności od ilości ściągnięć:

-Diamentowy dzwonek
150 tys. ściągnięć lub więcej
-Platynowy dzwonek
100 tys. ściągnięć
-Złoty dzwonek
50 tys. ściągnięć


Po raz pierwszy Dzwonki PLP zostaną przyznane pod koniec lata na podstawie wyników sprzedanych przez Mobilę dzwonków od stycznia 2004 roku. Już dziś wiadomo, że największy tegoroczny przebój został sprzedany w ilości 287 316 ściągnięć

Mobila. pl

Witryna specjalizuje się w produktach mobilnych dostępnych przez SMS lub WAP. W niedalekiej przyszłości planuje także wejście na rynek mobilnej sprzedaży muzyki.

Mobila reklamuje się w kilkudziesięciu pismach, trafiając ze swoimi produktami do ponad 60 proc. posiadaczy telefonów komórkowych w Polsce.
Mobila jest marką Grupy Bauer.
«