TELE TYDZIEŃ MA WIĘCEJ STRON I NOWYCH AUTORÓW
03.09.2010Od września Tele Tydzień na stałe zwiększa objętość o 8 stron ( do 108 stron), zmienia papier na lepszy oraz wprowadza wiele nowości redakcyjnych.

Dotychczasowa cena ( 1,90zł) pozostaje bez zmian.

W Tele Tygodniu znajdzie się teraz więcej programów stacji telewizyjnych, informacji z życia gwiazd, ekskluzywnych materiałów z planów filmowych i serialowych oraz praktycznych porad. W części magazynowej pojawi się m.in. Kronika Kryminalna oraz Zwierzenia bez tabu.

Tele Tydzień zamieszczać będzie również więcej materiałów wspomnieniowych z życia telewizji i jej gwiazd (Legendy Ekranu, Co u Pani/Pana słychać?).

Współpracę z Tele Tygodniem, obok piszących już Beaty Tyszkiewicz i Doroty Zawadzkiej, rozpoczną także: Ilona Łepkowska, Maria Szablowska i Andrzej Mleczko.

Na łamy powracają felietony Lidii Stanisławskiej i rysunki Juliana Bohdanowicza. Nowości muzyczne polecać będzie czytelnikom dyrektor muzyczny RMF FM, Adam Czerwiński.


Pierwsze wrześniowe wydanie Tele Tygodnia z 6.09 ukaże się wyjątkowo w jeszcze większej objętości (łącznie 116 stron) – znajdzie się w nim wielki przewodnik po wszystkich jesiennych hitach telewizyjnych.


Promocja w TV ( TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN Siedem, TVN Style, TV Polonia, TVP Kultura, kanały At Media) i radiu (RMF FM, Radio ZET) oraz na Interia.pl.

Za produkcję spotów odpowiada agencja Futro Film, za zakup mediów – MEC.«