Większy SHOW z nowym, wyjątkowym dodatkiem o gwiazdach
07.10.2013

Od poniedziałku, 7 października dwutygodnik SHOW zwiększa objętość o 12 stron wprowadzając wyjątkowy na polskim rynku dodatek „Wielki Świat”.

Oryginalny koncept dodatku zawierać będzie gorące newsy z życia gwiazd Hollywoodu oraz szołbiznesu i monarchii europejskich oraz unikatową sekcję „Body news”.

Dodatek „Wielki Świat” to newsy z Hollywood, „Gorący temat” dotyczący życia znanych i lubianych osobowości , aktualne historie celebrytów oraz jedyna w Polsce, wyjątkowa autorska sekcja poświęcona gwiazdom w kontekście body&beauty. Redakcja prezentować tu będzie praktykowane przez nie sposoby na poprawę wyglądu i samopoczucia, stosowane zabiegi, diety i kuracje, wzbogacając materiały o własne rady i tricki modowo-urodowe.

Najnowsze wydanie SHOW będzie wsparte kampanią telewizyjną (stacje grup TVP, TVN i Polsatu) oraz internetową (Interia.pl). Za kreację odpowiada Digit-Art, za zakup mediów MEC.

Magazyn o gwiazdach i stylu życia SHOW , oprócz wzrostowego trendu sprzedaży ostatnich wydań, notuje także wzrost czytelnictwa. Estymowana liczba czytelników SHOW wzrosła w okresie styczeń-sierpień 2013 aż o 15% w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego.Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa; CPW; n-w tabeli; realizacja Millward Brown; opracowanie Wydawnictwo Bauer«