Twój STYL ostrzega, a Ania Rubik tłumaczy, jak nie dać się oszukać w świecie mody
11.03.2015

Kwietniowe wydanie z największą akcją rabatową w Polsce i dodatkiem Trendy

W wydaniu kwietniowym (w sprzedaży od 12 marca) magazyn Twój STYL i Fundacja La Strada informują: „Modelki mówią STOP!”. Kilkunastostronicowy materiał ma na celu wyczulenie młodych modelek i ich rodziców na niebezpieczeństwa i pułapki związane z tym zawodem.
Anja Rubik i eksperci z najlepszych polskich agencji tłumaczą, jak powinna wyglądać praca w świecie mody, jakie prawa ma modelka, co wolno agentom i jak rozpoznać oszusta. Sekcja poświęcona temu ważnemu problemowi społecznemu zawiera między innymi wywiad z Anią Rubik, reportaż o modelce-ofierze nieuczciwego agenta oraz przygotowany przez specjalistów spis 20 zasad bezpieczeństwa.

Ponadto w kwietniowym numerze Twojego STYLU, w specjalnym wydaniu dodatku TRENDY wiosna-lato 2015 stylistyki magazynu wybierają najmodniejsze ubrania i dodatki z kolekcji firm, biorących udział w akcji rabatowej. Dodatkowo w Trendach zaprezentowane zostały inspiracje modowe ze światowych wybiegów, min.: zawsze modny dżins, styl flamenco, biel, paski i kratki, wojskowy szyk w wersji eleganckiej i wiele innych.

Kwietniowy Twój STYL to także piąta edycja NAJWIĘKSZEJ AKCJI RABATOWEJ W POLSCE – „STYLOWE ZAKUPY”. Twój Styl wspólnie z magazynem GRAZIA zapraszają Czytelniczki na weekend rabatów 10, 11 i 12 kwietnia. Po raz pierwszy w historii akcja rabatowa potrwa nie weekend, ale trzy dni, a rabaty na usługi - aż tydzień.

W w.w tytułach (tj. w Twoim STYLU nr 4/2015, oraz w magazynie GRAZIA nr 7/2015 – na rynku 02 kwietnia) znajdą się kupony rabatowe na zniżki aż do 60% na najnowsze kolekcje wiosna-lato 2015. Do współpracy przystąpiło ponad 390 firm, co dla czytelniczek oznacza ponad 11 500 sklepów w całej Polsce, które udzielą rabatów.

Ze względu na ilość marek biorących udział w akcji magazynów Twój STYL i Grazia, łączny nakład oraz zasięg obu czasopism „STYLOWE ZAKUPY” są największą akcją rabatową w Polsce. Głównym partnerem akcji jest bank MILLENIUM (partner od trzech edycji).

Kwietniowe wydanie miesięcznika Twój STYL ukaże się w sprzedaży już 12 marca 2015 roku, w cenie 7,99 zł za egz., w nakładzie 290 tyś.

Sprzedaż Twojego STYLU będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu), radiu (RMF i RMF Classic) oraz w internecie (Interia.pl).

Kreacja – Digit-Art, mediaplan – MEC