Wielka akcja zdrowotna magazynu Twój STYL
13.09.2007
Już po raz dwunasty Twój STYL ogłasza Październik Miesiącem Szansy, szansy na walkę z najgroźniejszymi dla kobiet chorobami - rakiem piersi i szyjki macicy.
W tym roku kontynuując naszą działalność pragniemy po raz kolejny umożliwić Polkom szerszy dostęp do profilaktycznych badań raka piersi i szyjki macicy, poprzez zniżkowe badania mammograficzne, USG, cytologie, BRCA1 i na obecność HPV.

Czytelniczki będą mogły się zbadać od września do grudnia 2007.

Do akcji magazynu Twój STYL przyłącza się coraz więcej placówek.

W tym roku czytelniczki Twojego Stylu mogą się zbadać po promocyjnej cenie aż w 98 placówkach w Polsce!! To prawie dwukrotnie więcej niż w zeszłym roku.
Wystarczy, ze czytelniczki przyjdą z wyciętym kuponem z październikowego wydania Twojego Stylu, a otrzymają min. 30 % zniżki.

Solidaryzując się z kobietami zmagającymi się z ww. problemem ok. 50 współpracujących z TS producentów biżuterii i kosmetyków, w tym kilku wystawców targów Jubilerskich -Złoto Srebro Czas 2007, przekazało swoje produkty w kolorze różowym lub z różowym akcentem na konkurs dla czytelniczek TS. Dochód SMS z ww. konkursów zostanie przeznaczony na wznowienie poradnika dla kobiet po mastektomii, autorstwa Hanny Tchórzewskiej, szefowej rehabilitacji w warszawskim Instytucie Onkologii.

Do październikowego wydania Twojego Stylu dołączona zostanie broszka - prezent dla czytelniczek. Broszka w kształcie kokardki z różową cyrkonią jest symbolem solidarności z chorymi kobietami.

Na okładce październikowego wydania magazynu Twój STYL znajdzie się Anna Maria Jopek. To nieprzypadkowy wybór. Anna Maria Jopek sama jest w grupie podwyższonego ryzyka, o czym pierwszy raz powiedziała 2 lata temu, biorąc udział w naszej akcji Twoje Życie - Twój Styl. Bada się co trzy miesiące. I namawia do tego wszystkie kobiety. Bo jak mówi - rak to twardy przeciwnik, ale można z nim wygrać.

W październikowym wydaniu magazynu znajdzie się także reportaż o młodych kobietach chorujących na raka - Amazonki young - nie wstydź się i walcz, poradnikowy materiał Różowa przyszłość, na temat wczesnego wykrywania choroby oraz informator o najnowszych terapiach antynowotworowych, sposobach rekonstrukcji piersi i profilaktyce.
W Terapii komiksem - z uśmiechem zdrowieje się szybciej- Marisa Acocella Marchetto, nowojorska rysowniczka, która zachorowała na raka piersi, opowiada historię walki i zwycięstwa z chorobą nowotworową.


Październikowy Twój STYL ukazuje się w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy, w objętości 260 stron (plus 68-stronicowy dodatek TRENDY - modowy niezbędnik na nowy sezon).
Numer ten będzie promowany w telewizji (TVP1,TVP2, Polsat, TVN) i prasie (Polityka, PANI). Za kreację odpowiada Happy Hours, za zakup mediów Mediaedge:Cia.

Średnia sprzedaży magazynu Twój STYL wyniosła w okresie styczeń-sierpień br. 248 tysięcy egzemplarzy i była najwyższa w segmencie pism luksusowych.

Według wstępnych prognoz Wydawcy numer wrześniowy magazynu sprzeda się w rekordowej w tym roku wysokości około 298 tysięcy egzemplarzy.

«