100 rad wydanie specjalne „СУПЕРПОРАДНИК ДЛЯ ЖІНОК” w języku ukraińskim

24 czerwca ukaże się wydanie specjalne 100 rad „СУПЕРПОРАДНИК ДЛЯ ЖІНОК” – pierwszy w Polsce poradnik dla kobiet napisany w 100% w języku ukraińskim.

Nowe pismo oparte jest na unikatowej koncepcji tygodnika „100 rad” i zawiera uniwersalne, często zaskakujące informacje dla kobiet, podane w prosty i przystępny sposób. Wydanie w języku ukraińskim oferuje swoim czytelniczkom aktualne tematy i porady, które wpisują się w ich realne potrzeby i zwyczaje. Znaleźć w nim można m. in. wiodący temat tygodnika poświęcony oszustwom, czy rady psychologa wspierające psychicznie kobiety, które w Polsce są od niedawna. „100 rad wydanie specjalne” przybliża również Polskę, jej tradycje, zwyczaje i piękno.

Tytuł adresowany jest do wszystkich Ukrainek, zarówno tych znajdujących się w Polsce od kilku miesięcy, jak również do tych, dla których Polska od dawna jest drugim domem. Dostarcza im ciekawych informacji i praktycznych wskazówek z wielu ważnych aspektów życia codziennego, głównie dotyczących zdrowia i psychologii, domu i kuchni. W numerze ponadto wiele przydanych porad i adresów z zakresu prawa (zasiłki, pomoc społeczna, prawna, infolinie pomocowe dla osób z Ukrainy) i praw pacjenta (m. in. gdzie szukać pomocy).

Ważnymi tematami poruszonymi w numerze są: jak ustrzec się przed sms-owymi oszustwami, na które narażone są osoby przebywające w Polsce od niedawna oraz porady ukraińskiej psycholożki, jak wspierać siebie i dzieci w trudnych czasach. Nie brakuje również tematów lekkich i relaksujących – krzepiącego reportażu o silnych ukraińskich kobietach, prostych porad urodowych, czy podróży po najpiękniejszych parkach w Polsce.

Wydanie specjalne „100 rad” СУПЕРПОРАДНИК ДЛЯ ЖІНОК zostało przygotowane przez redakcję „100 rad” we współpracy z redaktorami z Ukrainy i ukraińskimi psycholożkami. Liczy 32 strony, ukaże się w nakładzie 60 tysięcy egz., w cenie 1,99 zł. Dostępne będzie w punktach sprzedaży prasy oraz w wersji online na czytelnia.pl przez ok. 90 dni. Promocja w mediach społecznościowych i tytułach Wydawnictwa Bauer.