„100 rad poleca” – Przewodnik Pacjenta – Koronawirus

Od 9 października na rynku jest „100 rad poleca” nr 2/2020 poświęcone koronawirusowi. Badania focusowe przeprowadzone przez Wydawnictwo Bauer w lipcu br., dotyczące  zmian w życiu czytelniczek, które nastąpiły w wyniku pandemii Covid-19, wykazały, że mają one wciąż wiele pytań i wątpliwości, w jaki sposób skutecznie chronić siebie i swoich bliskich przed zarażeniem i odpowiedzi na te pytania znajdują się w magazynie.

Czytelniczki  znajdą w przewodniku również porady, jak wzmocnić odporność organizmu przed jesienną falą zachorowań na grypę i inne infekcje wirusowe. W numerze zamieszczone są praktyczne informacje jak bez wychodzenia z domu załatwić sprawy urzędowe. Ważnym elementem wydania są porady psychologa, w jaki sposób radzić sobie z samotnością i lękiem w okresie pandemii oraz jak nie dać się naciągnąć oszustom wykorzystującym nasz strach przed zarażeniem.

Kampania promocyjna nowego tytułu obejmie magazyny Wydawnictwa Bauer, m. in. „Chwila dla ciebie”, „Życie na gorąco”, „100 rad”, „Poradnik 50+”, „Tele Tydzień”.

 

Cena 1,50 zł