16 listopada ukaże się wydanie specjalne „Twojego Stylu” –  TS Man

 

W numerze znajdą się m.in. wywiad z Tomaszem Kotem „o tajemnicach, niedoskonałościach i ukrywaniu prawdy”, sylwetka Andrzeja Bargiela, który nie jest szaleńcem ani ryzykantem, choć́ wchodzi na ośmiotysięczniki i zjeżdża z nich na nartach, a z okazji 70. urodzin Marka Kondrata materiał o fenomenie aktora, który choć w filmach nie gra od dekady, to pozostaje jedną z najpopularniejszych gwiazd Polskiego kina.

Dodatkowo w wydaniu specjalnym Czytelnicy znajdą przegląd najnowszych technologii pozwalających polskim badaczom – cyfrowym archeologom –  rozwiązywać́ zagadki z przeszłości, artykuły o tym jak ludzie szykują̨ się̨ na podbój kosmosu, spędzając miesiące w bazach polarnych, w totalnej izolacji i ekstremalnych warunkach oraz o powrocie mody na boks – czyli jak walka na jasnych zasadach stała się tym czego mężczyźni dzisiaj bardzo potrzebują̨.

W numerze polecamy także materiały: „Nieplanowane legendy”, czyli samochody, które powstały w wyniku zbiegu okoliczności, a przeszły do historii motoryzacji, wchodząc niejako bocznymi drzwiami, „Gra w zielone” o tym jak wielkie pieniądze zmieniają̨ piłkę̨ nożną̨ i samych sportowców oraz „Wstęp do sukcesu” o tym jak wymyślić́ nazwę marki, aby pomagała ona zarobić́ miliardy dolarów?

Promocja numeru 1/2020 – listopad 20 – luty 21: magazyny Wydawnictwa Bauer