7 października nakładem Wydawnictwa Bauer ukaże się najnowsza książka Małgorzaty Kalicińskiej „Listy pisane atramentem, czyli rok z życia wdowca

Najnowsza powieść autorki „Domu nad rozlewiskiem” to ciepła, opowiedziana z humorem i charakterystyczną dla autorki swadą historia o stopniowym przywracaniu poczucia sensu i zaufania do świata, o poszukiwaniu radości w codzienności, o powrocie do patrzenia w przyszłość po stracie, o życiu w pojedynkę.

Stefan od kilku lat jest na emeryturze. Zaradny, lubiący pracę w warsztacie, cały czas otwarty na zmieniający się świat. Planowali z żoną wspólną jesień życia, razem chcieli cieszyć się domem na obrzeżach miasta, uprawą ogrodu, wnukami. Nie było im to jednak dane. Po utracie żony Stefan stara się żyć dalej, ale nie jest to łatwe. Czuje się osamotniony, wyizolowany, odsuwa się od rodziny i przyjaciół. Wycofuje się z życia towarzyskiego. Przypadek sprawia, że zaczyna z żoną „rozmawiać”, pisząc do niej listy. Nie spodziewa się jak bardzo pisanie do Marii i obecność sąsiadów z tej samej ulicy będą dla niego ważne. Jak wiele jeszcze ma do zrobienia na emeryturze, a spełnienie życiowego marzenia jeszcze przed nim.

Małgorzata Kalicińska jest autorką niezapomnianej sagi „Dom nad rozlewiskiem” i kolejnych powieści „Zwyczajny facet”, „Fikołki na trzepaku”, „Irena”, „Lilka”, „Trzymaj się Mańka!”. Na podstawie przygód bohaterów „Domu nad rozlewiskiem” powstał serial telewizyjny o tym samym tytule. Uwielbia zwiedzać świat, gotować, kosztować nowości kulinarnych i opisywać rzeczywistość. Szczęśliwa żona, mama i babcia. Uśmiechnięta na przekór wszystkiemu.

 

 

Książka (368 + 4 strony okładki) w sprzedaży od 07.10.2020 w cenie 39,99 zł

Patronat medialny: „Przyjaciółka”, „Świat Kobiety”, „Kobieta i Życie”, „Poradnik Domowy”

Promocja redakcyjna i reklamowa na łamach magazynów Wydawnictwa Bauer.

Dystrybucja: www.czytelnia.pl, księgarnie, saloniki prasowe, hurtownie księgarskie oraz w placówkach Poczty Polskiej