Album „Historia niejednej piosenki. Jak powstało 50 przebojów o miłości część 2.”

28 stycznia ukazało się wydanie specjalne „Życia na Gorąco” – „Historia niejednej piosenki. Jak powstało 50 przebojów o miłości część 2.”.

Album powstał na prośbę Czytelników. Po publikacji pierwszego wydania Wydawnictwo otrzymało wiele listów, a także zapytań o konkretne piosenki, dla których zabrakło miejsca w części pierwszej. Tak narodził się pomysł, aby wydać drugi album z propozycjami Czytelników.

Zawarte w numerze materiały prezentują przeboje polskiej muzyki rozrywkowej, wspominają legendy jak Mieczysław Fogg czy Pola Negri. W albumie znajdują się także historie miłosnych perypetii gwiazd, m. in.  Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jurksztowicz, Grażyny Łobaszewskiej czy Zdzisławy Sośnickiej oraz członków grup Lady Pank i Dżem.

Po raz kolejny opisane są też za kulisy polskich festiwali ale i… musicalu „Metro”. W tym roku mija bowiem 30 lat od jego premiery.

Za wydanie odpowiada Redakcja Wydań Specjalnych z Redaktor Naczelną Martą Lubartowską. Wydanie jest wspierane promocją w magazynach Wydawnictwa Bauer oraz reklamami telewizyjnymi.

 

Objętość albumu wynosi 100 str., nakład: 70 000 egz., a cena 9,99 zł.