Charytatywne wydanie specjalne „Życia na Gorąco – Sercem z Ukrainą”

17 marca ukaże się charytatywne wydanie specjalne „Życia na Gorąco – Sercem z Ukrainą”, z którego całkowity dochód zostanie przekazany Polskiej Misji Medycznej.

W numerze czytelnicy znajdą materiały przybliżające im Ukrainę, szczególnie przydatne w tych dniach, kiedy tak wielu gości z Ukrainy przebywa w ich domach. Obszerna część magazynu poświęcona jest poradom jak pomagać, gdzie zwrócić się po pomoc. Zawiera ona informacje zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim oraz mini-słowniczek najpotrzebniejszych zwrotów i pojęć.

Dodatkowo w magazynie zamieszczone są opisy ukraińskich miast: Lwowa, Kijowa, Charkowa, Czernihowa, Odessy, Kamieńca Podolskiego i Winnicy oraz informacje o ukraińskiej Wielkanocy.

Wśród bohaterów wydania są prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełeński, jego żona Ołena, bracia Kliczko, oraz polskie gwiazdy, które przyjęły ukraińskie rodziny pod swój dach i gwiazdy polskie i zagraniczne, które mają ukraińskie korzenie.

Za wydanie odpowiada Marta Lubartowska wraz z autorami z różnych tytułów Wydawnictwa, wspierane jest ono reklamą w magazynach Wydawnictwa Bauer.

Cena magazynu wyniesie 2,99 zł., objętość 48 stron, a nakład 200 tys. egzemplarzy.