Doskonałość Roku 2024 magazynu „Twój Styl” – jubileuszowa edycja!

Startuje 30. edycja Doskonałości Roku 2024 magazynu „Twój Styl”, najbardziej prestiżowego konkursu kosmetycznego w Polsce! Konkurs ogłoszony zostanie na łamach czerwcowego numeru miesięcznika „Twój Styl”, który ukaże się w sprzedaży 8 maja.

Jury konkursowe przetestuje i oceni zgłoszone kosmetyki, które trafiły i trafią do polskich sklepów (stacjonarnych i online) w okresie 1 października 2023 – 30 września 2024r. Logo Doskonałość Roku TS na opakowaniach nagrodzonych kosmetyków od lat jest dla czytelniczek cenną wskazówką podczas podejmowania decyzji zakupowych, a dla firm, których produkty zdobyły wyróżnienie, stanowi powód do dumy. Laureaci, poza możliwością umieszczenia logo Doskonałość Roku TS, otrzymują pamiątkowe statuetki ufundowane przez firmę Yes.

Do udziału w konkursie zapraszamy producentów i dystrybutorów kosmetyków damskich i męskich. Zgłoszenia można przesyłać do 16 sierpnia br. Więcej informacji, regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie www.twojstyl.pl

Bohaterką wywiadu okładkowego w czerwcowym „Twoim Stylu” jest Magdalena Popławska.

„Twój Styl” dostępny jest w wersji podstawowej w cenie 12,99 zł lub z dodatkami: pomadką lub cukierkami czyszczącymi język marki Herbapol , kremami do pielęgnacji twarzy Shecare, mleczkiem do opalania Jantar lub magazynem NETFILM.

Promocja tego wydania obejmuje tytuły Wydawnictwa Bauer oraz punkty sprzedaży prasy.