Doskonałość Sieci 2021 serwisu Twój STYL.pl, w ramach akcji społecznej #poswojemu i numer 9 magazynu w dwóch formatach

Ruszyła druga edycja plebiscytu Doskonałość Sieci 2021 serwisu Twój STYL.pl, w ramach akcji społecznej #poswojemu.

 

Akcja #poswojemu pokazuje wyjątkowe inicjatywy kobiet z pasją działających w obszarze on-line – mądrych, autentycznych, inspirujących, nietuzinkowych, kierujących się w życiu własnymi przekonaniami i wartościami. Takie kobiety serwis twojstyl.pl pragnie promować i doceniać.

„Budujemy społeczność wyjątkowych kobiet, które dzielą się swoim doświadczeniem i pokazują innym, ile pasji można czerpać z życia. Robią rzeczy mądre, ciekawe i potrzebne, na swoich zasadach i po swojemu. Jesteśmy dumni, że pomogą nam je wybrać niezwykłe Ambasadorki – kobiety, które same inspirują miliony kobiet w sieci” – mówi Karolina Weber-Bęben, Redaktor Prowadząca serwisu twojstyl.pl.

A tegoroczną edycję wspierają Ambasadorki: Anna Lewandowska w kategorii Wellbeing, Joanna Koroniewska – Selflove, Magdalena Boczarska – Styl, Lara Gessler – Mama, Agata Młynarska – Edukacja. Znane Polki w najbliższych tygodniach wspólnie z redakcją twojstyl.pl nominują 30 internetowych twórczyń do tytułu Doskonałość Sieci 2021.

„Dla mnie akcja #poswojemu to doskonała okazja do wsparcia kobiet, które na co dzień motywują innych do wprowadzania zdrowych nawyków, dzielą się swoją wiedzą, pomagają na różne sposoby. Nie muszą mieć wielkich zasięgów, liczy się ich pasja i misja. To także dzięki nim uczymy się dbać o siebie i wzajemnie inspirujemy.” – mówi Anna Lewandowska, dla twojstyl.pl o akcji #poswojemu

„Już sama nazwa akcji #poswojemu przekonuje mnie, że kryje się za tym coś intrygującego. Bo robić coś po swojemu, to znaczy żyć w zgodzie ze sobą spełnionym, czyli żyć najlepiej! Zostałam ambasadorką w kategorii Styl, co jest w sumie fajne, bo jako aktorka bardzo często poprzez konkretne stylizacje – czy to przed kamerą, scenie teatralnej albo już jako ja na czerwonym dywanie – wyrażam siebie. I tego będziemy szukać – osobowości, która poprzez własny styl komunikuje coś ciekawego” – Magdalena Boczarska o inicjatywie #poswojemu

Akcja będzie prowadzona w serwisie twojstyl.pl i mediach społecznościowych, promowana za pośrednictwem gwiazd InfluenceMe (platformy Wydawnictwa Bauer, łączącej twórców internetowych z markami), w radiu RMF FM oraz tytułach prasowych Wydawnictwa Bauer.

W finale czytelniczki wybiorą laureatki, które otrzymają tytuł DOSKONAŁOŚĆ SIECI serwisu Twój STYL.pl w jednej z pięciu kategorii: Selflove, Mama, Wellbeing, Edukacja i Styl. Głosowanie już we wrześniu.

Laureatki zostaną zaprezentowane na koniec września w serwisie twojstyl.pl a obszerny materiał na ich temat znajdzie się w grudniowym wydaniu miesięcznika „Twój STYL”.

„Twój STYL”, najpopularniejszy magazyn luksusowy w Polsce, od ponad 30 lat wspiera Czytelniczki w poszukiwaniu twórczych pasji. Teraz z radością towarzyszymy im w nowych on-linowych doświadczeniach – mówi Redaktor Naczelny, Jacek Szmidt.

10 sierpnia 2021 do sprzedaży trafi „Twój Styl” 9/2021 w dwóch formatach – standardowym i mini.

W obu przypadkach, ale w różnych stylizacjach na okładce pojawi się Karolina Gruszka. Aktorka w wywiadzie mówi o tym, że nie każde marzenie trzeba realizować, by być szczęśliwą. W numerze czytelnicy znajdą także wywiady z Jakubem Gierszałem, Susaną Osorio-Mrożek, czy Grażyną Jagielską.

 

Na szczególną uwagę zasługuje Raport: Po roku pandemii młodzi ludzie uciekli do wirtualnego świata. Rodzice nie wiedzą, czym żyją nastolatki. Czy jest szansa na porozumienie?

 

Objętość magazynu wyniesie 200 str., cena 8,99 zł (format standardowy) i 4,99 zł (format mini), promocja w punktach sprzedaży i w RMF FM.

Przydatne adresy: www.facebook.com/twojstylpl, Instagram: @twojstylpl, www.twojstyl.pl

https://twojstyl.pl/artykul/joanna-koroniewska-lara-gessler-anna-lewandowska-agata-mlynarska-i-magda-boczarska-ambasadorkami-poswojemu,aid,2677