Informacja Zarządu Wydawnictwa

Szanowni Państwo,

Stan zagrożenia epidemicznego postawił wszystkie firmy i ich pracowników w nieznanej i nigdy wcześnie nie doświadczanej sytuacji. 

Wydawnictwo Bauer podeszło do niej z pełną powagą i zaangażowaniem.  Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo pracowników. 

W związku z tym od 16 marca w  Wydawnictwie Bauer obowiązuje nowa organizacja pracy.  Większość pracowników przeszła na tryb pracy zdalnej. Planujemy, że do końca tygodnia system pracy zdalnej obejmie wszystkich pracowników. 

Jednocześnie koncentrujemy się na zachowaniu ciągłości cyklu wydawniczego, aby jak najpełniej wywiązać się z naszych zobowiązań wobec Czytelników i Klientów.

W chwili obecnej udaje nam się działać tak, jakby praca Wydawnictwa odbywała się w sposób standardowy.  Mamy nadzieję, że tak pozostanie.  Nasze redakcje, biuro reklamy, kolportaż i działy wsparcia sprawnie wypełniają swoje zadania. Z uwagi na nieobecność pracowników w biurze najlepszą drogą kontaktu jest e-mail.  

Nasza recepcja działa, ale goście nie są wpuszczani do budynku. Poczta tradycyjna jest obsługiwana, natomiast oczekiwanie na odpowiedź może ulec wydłużeniu.

Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość i współpracę w tym trudnym okresie.

Z poważaniem,

Zarząd Wydawnictwa