Kolejna edycja akcji Stylowe Zakupy

W kwietniowym wydaniu „Twojego Stylu” (w sprzedaży od 15 marca) i kwietniowym wydaniu magazynu „Pani” (w sprzedaży od 22 marca), znajdą się kupony rabatowe ponad 350 marek, ze zniżkami aż do -50%.  Akcja potrwa 6 dni, od 31 marca do 5 kwietnia w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych w całej Polsce oraz sklepach internetowych i na stylowezakupy.pl.

Na okładce najnowszego wydania „Twojego Stylu” pojawi się Małgorzata Socha. Rola w serialu Przyjaciółki pomogła jej docenić wartość silnych relacji z kobietami. Aktorka poznała ich wagę jako dorosła kobieta. Musiała polubić siebie, nim zaczęła przyjaźnić się z innymi. Jaką pracę w to włożyła? Ilu ludzi dopuszcza do swojego świata? Czy umie go bronić? I w kim ma oparcie w trudnych chwilach? Mąż mówi czasem: „Nie rozumiem cię”. Przyjaciółka – nigdy. Długo tego nie doceniała. W dojrzałym wieku szuka przyjaźni „na śmierć i życie”.

W numerze znajdą się także wywiad z Bartoszem Gelnerem, aktorem któryy unika  komercji, broni swoich granic, szanuje wartości wyniesione z domu, rozmowa z Kasią Adamik, córką dwojga znanych reżyserów, która w artystycznym domu rodzinnym dostała solidną bazę: miłość, poczucie wartości i wiarę w siebie. Zaczynała od rysowania komiksów. Dziś reżyseruje filmy i seriale – na całym świecie oraz niezwykły wywiad na Wielkanoc z jezuitą Wacławem Oszajcą, optymistą, który wierzy, że każdy z nas może zmienić się na lepsze. Powtarza za Franciszkiem, że nie grzech jest problemem, tylko to, że zaniedbujemy duszę.

Ponadto w wydaniu kwietniowym czytelnicy znajdą „Raport o sile tradycji” – jeszcze niedawno modne były święta spędzane nad ciepłym morzem. Dziś wracamy do białych obrusów, spotkań z rodziną, kuchnia na Wielkanoc i obszerny dział Psychologia.

E-wydanie „Twojego Stylu” i „Pani” można nabyć na czytelnia.pl i skorzystać z atrakcyjnych zniżek.

Akcję Stylowe Zakupy wspiera kampania promocyjna w telewizji, radiu, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych oraz w magazynach Wydawnictwa Bauer.