„Pani” nr 11/2020 z dodatkiem „Medycyna Estetyczna”

Listopadowy numer „Pani” ukaże się 20 października ze specjalnym dodatkiem „Medycyna estetyczna” o nowościach, premierowych urządzeniach pojawiających się w gabinetach, a przede wszystkim o rzeczywistych efektach, których można spodziewać się po danym zabiegu. Na trzydziestu stronach znajdzie się wyczerpujący przegląd najlepszych zabiegów dostępnych w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce.

Bohaterką z okładki listopadowego numeru „Pani” jest Danuta Stenka. W numerze znajdują się też m.in. rozmowy z seksuologiem profesorem Zbigniewem Izdebskim  oraz powracającymi z Festiwalu Wenecji Małgorzatą Szumowską i Michałem Englertem. Ewę Demarczyk wspominają jej biografki. Wart polecenia jest też fascynujący portret pisarki i wydawcy Moniki Sznajderman. W cyklu „Partnerzy” wystąpią Magdalena Lamparska i Bartek Osumek.

W tym numerze „Pani” uwagę zwracają tematy psychologiczne: wywiad o tym, jak pozwolić odejść dziecku w dorosłość czy tekst poświęcony zjawisku Instadepresji.

„Pani 11/2020” dostępna będzie w 2 mutacjach: za 8,99 zł  i z dodatkiem kosmetycznym (pilingującymi żelami do kąpieli i pod prysznic firmy Bielenda) za 8,98 zł. Numer będzie promowany w magazynach Wydawnictwa Bauer oraz na social mediach i w punktach sprzedaży prasy.