Reklama w tytule

Z doświadczenia wiemy, że umieszczenie reklamy w pismach najbardziej dopasowanych wizerunkowo, często zawężonych tematycznie, jest celem strategii reklamowej klientów. Doceniają oni możliwość osadzenia reklamy w kontekście oraz zaplanowanie działań wspierających w postaci notek PR. Gdy zlecasz reklamę w konkretnym magazynie, masz do wyboru szeroką gamę standardowych formatów reklamowych. To Ty decydujesz, jaką powierzchnię zajmie Twoja reklama.

Zachęcamy do sprawdzenia niestandardowych form komunikacji. Proponujemy sesje, advertoriale, sponsoringi sekcji, historię marek oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Dotrzyj do czytelników w kreatywny, unikatowy sposób.

W portfolio Wydawnictwa Bauer znajduje się kilkadziesiąt magazynów skierowanych do kobiet i mężczyzn. Więcej informacji o naszych tytułach znajdziesz w zakładce Czasopisma. Jeśli interesuje Cię reklama w pojedynczym tytule lub w pakiecie magazynów z tego samego segmentu, wybierz odpowiedni zespół sprzedażowy i skieruj do niego zapytanie.

Z przyjemnością przygotujemy atrakcyjną ofertę współpracy.

Inserty, wklejki

 

Badania wykazują, że większość decyzji zakupowych jest podejmowanych na podstawie gazetki reklamowej. Zainspirowanie się szeroką ofertą produktową lub atrakcyjnymi promocjami wprost przekłada się na wizytę w sklepie.

Dla wielu czytelników insert zamieszczony w czasopiśmie jest przedłużeniem półki sklepowej. Broszury i katalogi traktują jak integralną część pisma i na jej podstawie planują zakupy.

Ogromną siłę oddziaływania mają wklejki, ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyków. Kobiety traktują je jako zachętę do skorzystania z marki i czynią to chętniej niż w przypadku, gdy próbka zostanie im przekazana w punkcie sprzedaży.

Cennik – wrzutki

 

TYGODNIKI I DWUTYGODNIKI

8 groszy – nakład całkowity
9 groszy – nakład regionalizowany

MAGAZYNY KOBIECE PREMIUM I LUKSUSOWE

10-12 groszy – nakład całkowity
13-14 groszy – nakład regionalizowany

Cennik – wklejki

 

Od 12 groszy – sprawdź ofertę dla konkretnego tytułu.