„Siedlisko” – nowy magazyn Wydawnictwa Bauer

26 sierpnia ukazało się nowe wydanie specjalne „Świata Kobiety” –  „Siedlisko”

„Siedlisko” to magazyn dla tych, którzy uciekli z miasta na wieś, stąd podtytuł magazynu brzmi „Moje nowe miejsce na ziemi”. W magazynie znajdą się inspirujące artykuły i praktyczne porady na temat tego, jak ciekawie żyć z dala od miejskiego zgiełku.

Nowicjusze dowiedzą się jak urządzić wspaniały ogród i zwabić do niego motyle i ptaki, jakie warzywa i owoce hodować, dlaczego warto sadzić tradycyjne odmiany jabłoni i kwiatów oraz jakie rośliny dodadzą kolorytu każdemu ogrodowi.

W numerze również poradnik krok po kroku, jak urządzić przydomową winniczkę, jak założyć kurnik, jak zbierać deszczówkę i gospodarować odpadkami, ale także jakie gwiazdy widać na nocnym niebie.

Obszernym działem w „Siedlisku” będzie kuchnia – czytelnicy znajdą tu mnóstwo pomysłów na pyszne dania z warzyw i owoców z własnego ogrodu, klasyczne przepisy będą się tu przeplatać z daniami z nutką światowych trendów i smaków.

Magazyn opisze historie osób, które przeniosły się na wieś, jak się odnaleźli w tym nowym miejscu na ziemi, co im się podoba w życiu na wsi, a co nie, czy znajdują  jakieś mankamenty.

 

– nakład 50.000 egz.

– objętość 80+4

– format 210 x 280