Sierpniowy „Twój Styl”

Sierpniowy „Twój Styl” po raz trzeci w historii ukazuje się w dwóch formatach. Na obu okładkach – dwóch różnych stylizacjach – znalazła się Małgorzata Kożuchowska. Zawartość standardowego i mniejszego formatu jest taka sama.

W sierpniowym wydaniu czytelnicy znajdą m.in. wywiad z Małgorzatą Kożuchowską – „Porządki w domu zmieniła w podróż do przeszłości. Co odnalazła wśród rodzinnych pamiątek i zdjęć?”, wywiad z Joanną Szczepkowską – „Kiedyś ogłosiła koniec komunizmu. Teraz robi teatr w kartonowym pudle. I nie pozwala się zaszufladkować!”, czy wywiad z Natalią Kukulską – „Zrobiła skok na głęboką wodę i wybija się na niezależność. Mówi: „Lubię wyzwania. Odwaga daje życiu smak!”

Poza tym w numerze raport: Nastolatka zachodzi w ciążę. Trudne pytania, decyzje, wybory – co może zrobić matka? A czego nie powinna, poradnikowy „Urlop na czterech kołach” oraz  opowieść o tych, którzy „uwodzą nas słowem”  – Zygmunt Miłoszewski, Mariusz Szczygieł i Leopold Tyrmand.

W sierpniowym „Twoim Stylu” rusza akcja #poswojemu – Wybierz z nami Doskonałości Sieci”, która będzie organizowana za pośrednictwem nowo otwartego serwisu internetowego www.twojstyl.pl . W ramach akcji zbierane będą zgłoszenia bohaterek, które #poswojemu odrzucają stereotypy i cudze standardy, szukają znaczenia i sensu, działają w zgodzie z własnymi przekonaniami, chcą się wyróżnić, realizują swoje pasje, wspierają w tym innych i chętnie współdziałają, wzajemnie się inspirują i są aktywne w promowaniu swojej działalności w sieci. Internautki spośród zgłoszonych bohaterek wybiorą tę najlepszą – „Doskonałość Sieci”.

 

Twój Styl 8/2020 pojawi się na rynku  14 lipca 2020 w dwóch formatach:

 

Format aktualny w cenie 8,99 zł

Format mini w cenie 4,99 zł

 

Promocja numeru:

– radiowa RMF i RMF Classic

– internet – Interia

– prasa – magazyny Wydawnictwa Bauer

– social media