Specjalne wydanie jubileuszowe na 30. urodziny miesięcznika „Poradnik Domowy”

W sprzedaży dostępne jest specjalne, jubileuszowe wydanie „Poradnika Domowego” z okazji 30-lecia miesięcznika, opisujące najciekawsze anegdoty i wspomnienia oraz prezentujące cały zespół redakcyjny. Czytelniczki poznają historię magazynu, zobaczą jak ich ulubione pismo zmieniało się na przestrzeni ostatnich 30 lat i w jaki sposób wydarzenia i zmiany w Polsce znalazły odzwierciedlenie na jego łamach,.

W tym wydaniu miesięcznika pojawiło się wiele materiałów nawiązujących do jubileuszu – między innymi modowe trendy na jesień/zimę, w tym powrót do mody z lat 90., współczesne gadżety modowe, również takie inspirowane latami 90., wybory kosmetyczne wszech czasów, reportaż „Nie wiedziałam, że jestem liderką”, czyli historie zwykłych kobiet, które pociągnęły za sobą tłumy. Jubileuszowy „Poradnik” publikuje także okładkowy wywiad z Katarzyną Żak, przepis na specjalny, urodzinowy tort według przepisu Ewy Wachowicz oraz hitowe przepisy 30-lecia.

Dodatkowo z okazji jubileuszu 30-lecia ”Poradnik Domowy” zorganizował konkurs dla czytelniczek, w którym można wygrać gotówkę i inne atrakcyjne nagrody.

Nowy „Poradnik Domowy” jest dostępny w trzech wersjach. Podstawowej w cenie 2,99 zł, z książeczką kulinarną w cenie 5,99 zł. i z powieścią dla kobiet w cenie 9,99 zł.

 

Nakład „Poradnika Domowego” nr 11/2020 wynosi 190.000 egz.

Redaktor Naczelna: Urszula Zubczyńska