Specjalne Wydanie „Życia na Gorąco Extra – Boże Narodzenie”

26 listopada do sprzedaży trafi specjalne wydanie „Życia na Gorąco – Extra” na Święta Bożego Narodzenia. Obok tradycyjnych wywiadów z gwiazdami, znajdą się w nim historie artystów, którzy wyśpiewali nam najpiękniejsze świąteczne przeboje, takich jak George Michael, Irena Jarocka, Edyta Górniak, Krzysztof Krawczyk czy Bing Crosby.

W numerze także materiały o tajemnicach Bożego Narodzenia i odpowiedzi na pytania: „Czy Jezus narodził się w jaskini?”, „Dlaczego obchodzimy święta akurat 25 grudnia?”, „Kim naprawdę byli Kacper, Melchior i Baltazar”. Nie zabraknie porad dotyczących szybkiego przygotowania świątecznych dań, sposobów udekorowania mieszkania. A ponieważ w tym roku mija 30 lat od premiery filmu, bez którego nie wyobrażamy sobie świąt – „Kevin sam w domu”, nie mogło zabraknąć garści porad od tego bohatera m.in. przepisu na jego ulubiony, wigilijny makaron.

Album został przygotowany przez zespół wydań specjalnych kierowany przez Martę Lubartowską z segmentu czasopism kobieco-rozrywkowych i będzie promowany reklamą telewizyjną na antenach TVP, TVN i Polsat.