Tele Tydzień Ekstra – Boże Narodzenie

22 listopada ukaże się specjalne wydanie Tele Tygodnia poświęcone tradycjom Świąt Bożego Narodzenia. Czytelnicy znajdą w nim świąteczną rozmowę z Teresą Lipowską o magicznych świętach z przeszłości. Krzysztof Ibisz, Michał Mikołajczak, Dorota Gawryluk, Michał Żebrowski, Dorota Chotecka-Pazura i Krzysztof Cugowski wspominają prezenty, które przyniosły im najwięcej radości a siostra Teresa Pawlak z programu „Welon, fura i brawura” opowiada o pomocy potrzebującym.

Ponadto w wydaniu znajdzie się opowieść o historii powstania krakowskich szopek, symbolice zwierząt w żywych szopkach, jak również filmowe i serialowe propozycje platform streamingowych do rodzinnego oglądania w świątecznym czasie.

Redakcja podpowiada także jak udekorować dom za pomocą kilku prostych akcentów, a także jak zaplanować przygotowania aby nie czuć się przytłoczonym nadmiarem obowiązków. W specjalnym wydaniu „Tele Tygodnia” nie mogło zabraknąć przepisów na świąteczny stół – tradycyjne zupy, smakowite ryby, wykwintne mięsa oraz słodkie wypieki, jak również przepisów gwiazd, oraz propozycji świątecznych potraw popularnych za granicą.

Wydanie uzupełniają: przegląd bożonarodzeniowych jarmarków i najpiękniejszych polskich kościołów, porady jak zadbać o zdrowie i urodę, aby zrelaksować się w tym pełnym przygotowań czasie, oraz krzyżówki i łamigłówki.

 

Objętość 56 stron, cena 3,99 zł, promocja w magazynach Wydawnictwa Bauer.