„Tele Tydzień” wzbogacony o szczegóły jesiennych ramówek stacji telewizyjnych

 

W poniedziałek 6 września ukaże się 36/2021 numer Tele Tygodnia, zawierający kompendium informacji na temat jesiennej oferty stacji telewizyjnych.

W numerze znajdą się m.in. zapowiedzi premierowych odcinków najpopularniejszych seriali – nowe wątki i postacie pojawią się w „Pierwszej miłości”, „Ojcu Mateuszu”, „Wojennych Dziewczynach”, „Komisarzu Aleksie” czy „Na dobre i na złe”. Redakcja zaprezentuje też gwiazdy i uczestników show „You can dance – Nowa generacja”, które w odświeżonej odsłonie wraca do telewizji, zmieniony skład jury i uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz piątka rolników, których poznamy w kolejnej edycji programu „Rolnik szuka żony”.

W wydniu znajdą się również zapowiedzi najciekawszych filmów fabularnych i dokumentalnych na każdy dzień tygodnia, kalendarz sportowy z transmisjami wydarzeń w podziale na dyscypliny, oraz wyjątkowy przewodnik po świecie VOD – propozycje najlepszych filmów, dokumentów, seriali i programów rozrywkowych dostępnych w ofercie platform streamingowych.

 

Wydanie zostanie wsparte kampanią telewizyjną w stacjach ogólnopolskich i tematycznych.