„Twój Styl” uruchamia nowy serwis StyloweZAKUPY.pl

Razem z październikowym wydaniem magazynu  „Twój Styl” rusza nowy serwis kuponowy stylowezakupy.pl oraz jesienna edycja największej akcji rabatowej w Polsce pod tym samym tytułem.

„Twój Styl” wspólnie z magazynem „Show”, w ramach 16. edycji akcji Stylowe Zakupy,  zapraszają Czytelniczki na 3 dni rabatów w sklepach stacjonarnych od 1 do 3 października 2020 w całej Polsce oraz na 6 dni rabatów w sklepach online oraz na usługi od 1 do 6 października 2020.

W obu tytułach (tj. w „Twoim Stylu” nr 10/2020 na rynku od 15 września oraz w magazynie „Show” nr 20/2020 na rynku od 28 września) znajdą się kupony rabatowe na zniżki do 70% na najnowsze kolekcje jesień-zima 2020/2021. W jesiennej edycji do współpracy przystąpiła rekordowa liczba partnerów – ponad 430 firm, co dla Czytelniczek oznacza możliwość skorzystania z oferty rabatowej w ponad 12 000 sklepów w całej Polsce!

Nowością 16. edycji akcji jest powstanie serwisu stylowezakupy.pl, oferującego rabaty wyłącznie do sklepów on-line, w dniach od 1 do 6 października 2020. Dzięki nowemu rozwiązaniu w jednym miejscu szybko i bezpiecznie będzie można dokonać zakupów bez wychodzenia z domu.

Partnerem technologicznym serwisu jest spółka AleRabat.com.

Sponsorem głównym akcji „Stylowe Zakupy” jest Bank Millenium.

W październikowym numerze „Twojego Stylu” znajdzie się także dodatek TRENDY jesień-zima 2020/2021, w którym  zaprezentowane zostaną inspiracje modowe ze światowych wybiegów oraz przykładowe stylizacje z wykorzystaniem propozycji modowych, możliwych do kupienia w ramach akcji „Stylowe Zakupy”, wraz z podaniem cen po naliczeniu rabatu.

„Twój STYL” jak zwykle w październikowym numerze podejmuje temat profilaktyki raka piersi w akcji „Różowa wstążka” – tym razem w warunkach epidemii.

Motywem numeru jest kobiecy sukces i kobieca solidarność. Grażyna Torbicka i Marieta Żukowska mówią, jak zagrać w życiu rolę główną,

„Raport”  pokazuje osoby, które zbudowały sieć wsparcia dla innych kobiet, a Olga Kozierowska, liderka fundacji „Sukces pisany szminką” opowiada jak walczyć z seksizmem i dyskryminacją.

Ponadto w numerze znajdzie się m. in. wywiad z Krzysztofem Cugowskim, psychologiczna diagnoza „Czego kobiety szukają w literaturze erotycznej”, reporterski portret Ewy Demarczyk. Carl Honore, wybitny psycholog głosi pochwałę dojrzałości „Na pewne atuty naszej osobowości trzeba cierpliwie poczekać”.

 

„Twój Styl” 10/2020

cena 8,99 zł.

nakład 240 tysięcy egz.

objętość 324 str.

Promocja w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu), radiu (RMF), internecie (Interia.pl), w punktach sprzedaży prasy, reklamach prasowych czasopism Wydawnictwa Bauer, w serwisie TwojSTYL.pl oraz social mediach.

Kreacja – Digit-Art, mediaplan – Wavemaker.