„Twój Styl” z akcją „Stylowe Zakupy” oraz kuponami rabatowymi na badania profilaktyczne dla kobiet

13 września ukaże się „Twój Styl” nr 10/23 z największą akcją rabatową w Polsce „Stylowe Zakupy” oraz akcją profilaktyczną „Twoje Życie – Twój Styl”.

W październikowym wydaniu „Twojego Stylu” i magazynie „PANI” (w sprzedaży od 20 września) znajdą się kupony rabatowe do ponad 350 sklepów, ze zniżkami aż do -50%. Akcja potrwa 6 dni, od 29 września do 4 października w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych w całej Polsce oraz sklepach online. Można też pobrać e-wydanie „Twojego STYLU” i „PANI” na portalu www.czytelnia.pl i skorzystać z atrakcyjnych zniżek.
Kupony do sklepów online będą dostępne w czasie trwania akcji (29 września do 4 października) również w serwisie www.stylowezakupy.pl .

Październikowy „Twój Styl” tradycyjnie z akcją profilaktyczną – Zdążyć przed rakiem. Październik miesiącem szansy.
Październik od 1985 roku uznawany jest na całym świecie za miesiąc walki z rakiem piersi. „Twój Styl” od ponad 25. lat wspiera Czytelniczki organizując akcję profilaktyczną „Twoje Życie – Twój Styl”. W numerze znajdą się kupony rabatowe na badania profilaktyczne do wybranych placówek medycznych w całej Polsce. Czytelniczki mogą skorzystać ze zniżki 30% na badania: usg piersi, mammografię, rezonans magnetyczny piersi, cytologię, test na obecność HPV oraz badanie genów BRCA1/BRCA2.

Więcej informacji o akcji w serwisie www.twojstyl.pl.

Numer wsparty jest wysokozasięgową kampanią promocyjna w telewizji, radiu, outdoorze, prasie, na portalach internetowych, w social mediach, w punktach sprzedaży prasy oraz u partnerów obu akcji.