WELL – nowy lifestylowy magazyn od redakcji Twojego Stylu

Well to nowatorski koncept lifestylowego magazynu, w którym próżno szukać celebrytów, horoskopu, plotek i życia na pokaz. Pismo jest blisko życia, wspiera kobiety, inspiruje je do ciekawszego, lepszego życia i – co ważne – nie poucza i nie wpędza w kompleksy. 

 

Redaktor kreatywną pisma jest Dorota Wellman – znana i ceniona przez kobiety dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. W 2015 została uhonorowana przez Twój Styl prestiżowym wyróżnieniem „Kobiety Roku” m.in. za umiejętność wykorzystywania własnej popularności dla wyższych celów, wolę dzielenia się z innymi swoją dobrą energią i optymizmem, konsekwentne występowanie w imieniu kobiet. Osobowość redaktor kreatywnej idealnie wpisuje się w charakter pisma – budujący, bliski, optymistyczny, zawsze po stronie kobiet.

 

WELL, przygotowany przez redakcję magazynu Twój STYL,  to nie tylko obszerna część magazynowa, ale także materiały poświęcone psychologii i kulturze, oraz wiele cennych informacji z zakresu mody, urody, zdrowia, i praktyczne podpowiedzi kulinarne.

 

W pierwszym wydaniu WELL:

 

         Grażyna Błęcka-Kolska opowiada Dorocie Wellman, jak po stracie córki układa swój świat na nowo.

         Czy piękne kobiety są szczęśliwe?

         Jak kochają się pary 60+?

         Czy potrafisz pracować z młodszą szefową?

         Walizka idealna na letnie wyprawy.

         Obalamy najpowszechniejsze mity o zmarszczkach mimicznych.

         Sposoby na dobry i zdrowy sen.

         Powrót do natury – działki w miastach znów stały się modne.

         Obiad gotowy! Test dań z supermarketów i opinia ekspertów.

         Dorota Wellman opowiada: Książki, które zmieniły moje życie!

         Nie goń świata, spraw by zwolnił.

 

Pismo skierowane jest do świadomych swoich potrzeb, dojrzałych kobiet, mieszkanek dużych miast, z dochodami powyżej średniej krajowej, wykształconych, poszukujących w prasie inspiracji, optymizmu, materiałów bliskich realiom życia.

 

Magazyn Well ukazuje się 5 lipca w nakładzie 120 tysięcy egzemplarzy i cenie 7,99 zł. Pierwsze wydanie WELL, w sprzedaży do końca września, ukazuje się w objętości 156 stron.

 

Magazyn wspiera wysokozasięgowa kampania promocyjna w radiu, Internecie i magazynach kobiecych i telewizyjnych Wydawnictwa Bauer.

 

Redaktorem prowadzącym jest Magdalena Jaros-Szmidt, zastępca Redaktora Naczelnego Twojego Stylu.