Wydanie specjalne „Twojego Stylu – Kobieta w biznesie”

1 grudnia  ukaże się wydanie specjalne „Twojego Stylu – Kobieta w biznesie”.

W okładkowym wywiadzie Magda Gessler, prowadząca „Kuchenne rewolucje” na antenie TVN i znana restauratorka, twierdzi, że „Nigdy jeszcze czasy dla restauratorów nie były tak złe”. Ceni tych, którzy walczą o swoje firmy i radzi im w kryzysie.

W magazynie analityczka trendów w biznesie Zuzanna Skalska podpowiada, na co zwrócić uwagę, planując przyszłość firmy, na jakie wartości postawić, w jakie cele inwestować, a Joanna Przetakiewicz, twórczyni ruchu społecznego Era Nowych Kobiet, która zainaugurowała akcję „Pieniądze szczęście dają” przekonuje, że czas zacząć rozmawiać o nich otwarcie.

Dodatkowo w numerze autorka książek Areta Szpura podpowiada jak uratować świat. Sama stworzyła odzieżową markę i porzuciła ją, bo nie chciała szkodzić planecie. Działa na rzecz ekologii i zrównoważonego biznesu i twierdzi, że możemy tworzyć firmy przyjazne naturze, a także reportaż, którego bohaterki podają przepis na sukces w obliczu pandemii, wojny, inflacji – co pomaga przetrwać poważne kryzysy? W firmie tą siłą jest lojalny kreatywny zespół. Jak go zbudować, jak pielęgnować relacje? Dziś procentuje polityka inwestowania w dobre relacje.

Redaktor prowadzącą wydania jest Agnieszka Litorowicz- Siegert. Numer będzie w sprzedaży przez trzy miesiące w cenie 14,99 zł. Promocja w magazynach Wydawnictwa Bauer.