Wydanie specjalne „Twojego Stylu” – „Kobieta w biznesie”

1 grudnia ukaże się wydanie specjalne „Twojego Stylu” – „Kobieta w biznesie”.

W numerze Czytelnicy znajdą wywiad okładkowy z Małgorzatą Rozenek- Majdan o tym, jak buduje się silną markę osobistą. Małgorzata Rozenek-Majdan od lat jest osobowością w mediach i Internecie, stworzyła firmę produkującą ubrania. By osiągnąć sukces, musiała znaleźć dobrą proporcję między pracą i życiem osobistym, a także zobaczyć w biznesie sens większy niż zarabianie pieniędzy.

W tym wydaniu „Kobiety w Biznesie” redakcja skupia uwagę na nowych zjawiskach na rynku pracy, m.in. stosowaniu technologii przyszłości, które już dziś stają się domeną kobiet. Eksperci są zgodni: zmieni się biznes, rynek, model uczenia się i styl pracy. Kto nie otworzy głowy na zmiany, zostanie w tyle. W magazynie wywiad z  obserwatorką trendów Jowitą Michalską, założycielką Digital University, cyfrową ambasadorką Unii Europejskiej w Polsce.

Dodatkowo w magazynie znajdą się także Raport „Sztuczna inteligencja – więcej szans czy zagrożeń”, reportaż „Algorytmy sukcesu – nowe technologie, szansa dla firm i… dla świata?”, a także poradniki: „Jak wykorzystują technologię w swojej pracy specjalistki: kosmetolożka, programistka, menedżerka”, „Nowoczesny biznes – właścicielki i menedżerki nowoczesnych firm mówią, dzięki czemu radzą sobie na rynku, na co stawiają, rozwijając swój biznes, jakie trudności pokonują” oraz „Rewolucja w biznesie, czyli o tym jak algorytmy sporządzają raporty, wspomagają rekrutację, planują łańcuchy dostaw. Sztucznej inteligencji nie warto się bać, lepiej ją oswoić.”

„Twój Styl” – „Kobieta w biznesie” jest pismem dla kobiet, które są właścicielkami firm, liderkami, zajmują wysokie stanowiska, ale także do tych, które stoją na progu decyzji o zaangażowaniu się w biznes lub robią na tej drodze pierwsze kroki, związanych z dużymi, ale także małymi przedsiębiorstwami, firmami rodzinnymi.

Wydanie wsparte promocją w magazynach Wydawnictwa Bauer. Cena 14,99 zł, objętość 116 stron.