Wydanie specjalne „Twojego Stylu – MAN”

25 listopada ukaże się wydanie specjalne „Twojego Stylu – MAN”. W magazynie Krzysztof Zalewski, wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i aktor w niezwykle szczerej rozmowie opowiada o spadaniu w otchłań i wyjściu na powierzchnię, ojcostwie i przyjaźni, mówi, że gdyby osiągnął sukces jako dwudziestolatek, już by nie żył: „Scena mnie leczy. Żadne środki zmieniające świadomość nie mogą równać się z wymianą energii z publicznością”.

Dodatkowo w numerze moda na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody i sprawdzi się przy każdej okazji, wywiad z Dawidem Andersem – najbardziej znanym polskim kierowcą ciężarówki i bohaterem programów na TVN Turbo, olimpijczyk Wojciech Bartnik zachwala zalety boksu i namawia do treningów oraz wywiad z Leszkiem Dawidem, reżyserem filmu „Broad Peak”, o tym z czym musiała mierzyć się ekipa na ekstremalnym planie, gdzie śnieg, mróz, wicher i brak wody.

W dziale Nowe technologie czytelnicy znajdą wywiad z dr Maciejem Kaweckim, który mówi, że nie ma żadnego dowodu, że smartfony nas podsłuchują, natomiast jest pewne, że robią rzeczy dużo gorsze i podkreśla, że skupia się zawsze na plusach, a nie minusach nowych technologii, a w dziale Finanse inwestycje na trudne czasy.

Redaktor prowadzącą wydania jest Monika Stukonis. Numer będzie w sprzedaży przez trzy miesiące w cenie 14,99 zł. Promocja w magazynach Wydawnictwa Bauer.