Wydanie specjalne „Twojego Stylu – MAN”

 

28 kwietnia ukazało się wydanie specjalne „Twojego Stylu – MAN”. W wywiadzie okładkowym Jerzy Dudek mówi w nim: „Żadnej pracy się nie boję. Mogę umyć podłogę, posprzątać, zrobić pranie.” – oraz opowiada czym zajmuje się teraz.

Dodatkowo w numerze w Dziale Moda, przedstawione będą zasady dress code’u, a wśród nich m.in. kwestia smokingu – lepiej nie wkładać go nigdy niż o ten jeden raz za dużo; cztery style na wakacje: na łódkę, styl marynistyczny – klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody, w góry – sportowe wygodne ubrania, na plażę – jasne przewiewne ubrania z naturalnych materiałów, do miasta, wygodne ubrania w stonowanych kolorach oraz męska biżuteria: hit czy kit?

W magazynie znajdą się także wywiad z Tomaszem Schuchardtem, pod intrygującym tytułem: „Mam czarną listę osób, z którymi nie chciałbym już spotkać się na planie”,  obszerny materiał Hirka Wrony „Za co kochamy Depeche Mode?” oraz tajemnice krakowskiego Archiwum X – opowieść o pracy specjalistów, którzy rozwiązują zagadki kryminalne sprzed lat.

Promocja w magazynach Wydawnictwa Bauer, objętość 116 str., cena 14,99 zł.