Wydanie specjalne „Twojego Stylu” MAN

29 listopada ukaże się wydanie specjalne „Twojego Stylu” MAN, a w nim wywiad okładkowy z Mateuszem Damięckim – facetem z kręgosłupem, ale bez napięcia w karku. Choć czasem się spina, bo świat go wkurza. Gdyby były pastylki na łagodność, uzależniłby się od nich. Kiedy więc budzą się w nim demony, liczy do miliona, idzie na boks albo… na plan filmowy.

W magazynie czytelnicy znajdą również obszerny dział poświęcony modzie, a w nim „Koniec logomanii” – na czym polega trend znany jako cichy luksus. Ma swoje niepowtarzalne zalety. Cichy luksus to rzeczy, które posłużą nie tyle latami, co dekadami.

W dziale tym redakcja przedstawia także cztery najważniejsze miasta na modowej mapie świata. Każde z nich ma swój unikalny styl. Londyn moda męska z lat 20. XX wieku to skarbnica inspiracji. Paryż francuska nonszalancja to sprawdzony sposób, by zawsze wyglądać dobrze. Nowy Jork Odrobina zabawy modą? Mocne kolory, luźne kroje i sportowe akcesoria. Mediolan ponadczasową klasykę wyróżnia wysoka jakość. Warto w nią zainwestować!

Ponadto w numerze znajdą się również materiały o sportach ekstremalnych, rozmowy z Andrzejem Bargielem, Łukaszem Czepielą i Kajetanem Kajetanowiczem, wywiad z Tomaszem Włosokiem, który miał być dziennikarzem, ale… okazało się, że kiepsko wypada przed kamerą. Został więc aktorem… a dziś jest jednym z najlepszych, motoryzacja oraz podróże kulinarne – rozmowa z Bartkiem Kieżunem o kuchni śródziemnomorskiej o tym, co różni dania w Neapolu od dań w Umbrii, o przyszłości wegetarianizmu i przeszłości pierogów.

Promocja w magazynach Wydawnictwa Bauer. Objętość 116 str., cena 14,99 zł.