Wydanie Specjalne „Twojego Stylu MAN”

23 kwietnia ukaże się Wydanie Specjalne Twojego Stylu MAN”.

 

W numerze znajdą się m.in. wywiad z Arkadiuszem Jakubikiem, odtwórcą głównej roli w serialu Klangor i frontmanem zespołu Dr Misio – za czym tęskni, o czym marzy i co go przeraża oraz rozmowa z Arturem B. Chmielewskim, synem twórcy komiksów Papcia Chmiela, inżynierem NASA odpowiedzialnym za budowę statków bezzałogowych, które działają na Marsie, który właśnie wydał książkę „Kosmiczne wyzwania”. W wywiadzie opowiada o tacie, pracy, marzeniach, synach, żonie. W Wydaniu Specjalnym znajdzie się też obszerny materiał o Markusie Torgeby, który spędził w lesie cztery samotne lata – czego go to nauczyło o życiu wśród ludzi?

Dodatkowo w magazynie, w materiale „Ptakoterapia” czytelnicy znajdą informacje o tym, jakie korzyści płyną z podglądania ptaków, czego w ten sposób mogą się o sobie dowiedzieć zdaniem psychiatry i birdwatchera; tajemnice producentów aut, czyli jak to się stało, że szykowane do produkcji modele renault, mercedesa czy ferrari nigdy nie powstały oraz obszerny materiał o e-sporcie: jak wyglądają kariery i treningi profesjonalnych e-sportowców. Do gry wystarczają im słuchawki i klawiatura lub pad, zamiast boiska jest wirtualna mapa na serwerze, ale główne założenie jest jednak takie jak w większości dyscyplin sportowych: trzeba być o ułamek szybszym od tych po przeciwnej stronie.

W numerze znajdą się także porady na wakacje: kuchnia polowa –  grill, ruszt, zwykły pieniek z twardego drewna, przygotowywanie jedzenia na otwartym ogniu,  mocnym żarze, w dymie, przepisy na najprostszą zupę cebulową, burger z kabaczka czy bakłażan marynowany w piwie oraz propozycje na letni wypoczynek – 10 pięknych odludnych miejscówek do wynajęcia w Polsce i Europie.

 

Objętość numeru wyniesie 132 str., cena: 11,99, promocja w magazynach Wydawnictwa Bauer.