„Z Życia Wzięte” ma 25 lat!

25 września do sprzedaży trafi jubileuszowe wydanie „Z Życia Wzięte” – pierwszego i zarazem najpopularniejszego na polskim rynku magazynu z historiami, który ukazuje się nieprzerwanie od 1995 roku. To pismo dla dojrzałych kobiet szukających w prasie emocji i wzruszeń.

W numerze znajdą się typowe dla pisma opowieści o miłości, przyjaźni i trudnych życiowych wyborach. Z okazji jubileuszu ukaże się też specjalna historia z życia redakcji, a Czytelniczki będą miały okazję poznać ciąg dalszy losów pana Ryszarda, o którym po raz pierwszy czytały ponad 20 lat temu.

Nie zabraknie sprawdzonych porad (jak przekazać darowiznę i sprawdzić ważność testamentu, proste sposoby na budowanie odporności), przepisów na jubileuszową ucztę i krzyżówek. Dodatkowo w redakcja organizuje specjalny konkurs jubileuszowy – 25 nagród na 25 lat „Z Życia Wzięte”!

„Z Życia Wzięte” zostało przygotowane przez zespół złożony z doświadczonych redaktorek specjalizujących się w pismach historiowych. Objętość numeru wyniesie 40 str., nakład: 170 000 egz., a cena to 1,79 zł.