„Życia na Gorąco – Historia niejednej piosenki”

24 lutego ukaże się się wydanie specjalne „Życia na Gorąco – Historia niejednej piosenki”. Będzie to już trzeci zbiór historii o przebojach, które towarzyszą nam od lat.

W bogato ilustrowanym albumie znajdą się nie tylko opowieści o romantycznej miłości, ale także o nieodwzajemnionych uczuciach lub ważnych relacjach rodzinnych naszych gwiazd.

Dobór artystów jest naprawdę szeroki, od gwiazd sprzed dekad, takich jak Eugeniusz Bodo i Mira Zimińska-Sygietyńska, poprzez królów i królowe polskiej estrady, jak Krzysztof Krawczyk, Kalina Jędrusik, Urszula Dudziak, aż po twórców młodszego pokolenia, np. Natalię Kukulską, Kasię Kowalską, Michała Wiśniewskiego.

Dodatkowo w tej edycji Czytelnicy, oprócz polskich przebojów, znajdą również historie powstania piosenek miłosnych zagranicznych gwiazd i zespołów. Nie zabraknie wśród nich grupy ABBA, Erica Claptona i Paula Anki.

Za wydanie odpowiada Marta Lubartowska z Redakcji Wydań Specjalnych, wspierane jest ono reklamą w magazynach Wydawnictwa Bauer. Cena magazynu wyniesie 9,99 zł., objętość 68 stron, a nakład 60 tys. egzemplarzy. Wydanie wspierane reklamą w magazynach WB.