Aktualności

Bauer kupuje magazyny poradnikowe Edipresse

13.06.2019

Bauer kupuje magazyny poradnikowe Edipresse

Edipresse Polska sprzedaje Wydawnictwu Bauer swoje trzy tytuły poradnikowe: dwutygodniki „Przyjaciółka” i „Pani Domu” oraz miesięcznik „Poradnik Domowy”.

Mimo silnej pozycji rynkowej wymienionych tytułów, szczególnie lidera kategorii, dwutygodnika „Przyjaciółka”, Edipresse zdecydowało o wyjściu z segmentu magazynów poradnikowych. Wydawnictwo zamierza skoncentrować się na portfolio digitalowym, gdzie widzi duży potencjał rozwoju.

Z kolei zakup poradników Edipresse doskonale wpisuje się w strategię wydawniczą Grupy Bauer na całym świecie, zakładającą dalsze inwestycje w te segmenty, w których jest już liderem rynkowym. W Polsce Bauer wydaje obecnie cztery miesięczniki poradnikowe, dwa dwutygodniki i jeden tygodnik oraz wiele wydań specjalnych.

Wszystkie osoby pracujące bezpośrednio dla zakupionych tytułów, w tym osoby odpowiedzialne za reklamę i promocję, otrzymały oferty pracy u nowego Wydawcy. Numery 13. dwutygodników Przyjaciółka i Pani Domu oraz 8. Poradnika Domowego będą ostatnimi numerami wydanymi przez Edipresse Polska.

Team magazynów poradnikowych zakupionych od Edipresse rozpocznie pracę w Wydawnictwie Bauer 17 czerwca br.

Założona przez Edipresse Fundacja PRZYJACIÓŁKA, która od 19 lat prowadzi programy pomocowe dla kobiet i dzieci, będzie nadal wspierana przez tę firmę. Ze względu na transakcję sprzedaży Fundacja PRZYJACIÓŁKA zmieni nazwę na Fundacja POLKI MOGĄ WSZYSTKO, pozostając przy dotychczasowym obszarze działalności.

„Mając na względzie szybko rosnącą skalę działalności internetowej naszej firmy oraz ogólne trendy rynkowe, Edipresse Polska chce strategicznie skoncentrować się na dalszym rozwoju digitalowego portfolio dla kobiet oraz na budowaniu nowych źródeł przychodów w obszarach e-commerce i marketplace w oparciu o swoje najsilniejsze i zdigitalizowane brandy m.in. Wizaz, Polki, Viva, Party, Flesz, Uroda Życia, Mamo to ja oraz Niania. Dlatego też spółka podjęła decyzję o sprzedaży tytułów poradnikowych, które mają dla nas ograniczony potencjał w tym zakresie” – mówi Alicja Modzelewska-Warec, dyrektor generalna firmy.

„Cieszy nas wzbogacenie naszego portfolio poradnikowego o kolejne zyskowne i cieszące się dobrą pozycją rynkową tytuły. Dzięki konsekwentnym i przemyślanym inwestycjom w nasze tytuły prasowe, w tym w poradniki, udaje się nam utrzymać pozycję największego wydawcy magazynów, udowadniając, że prasa drukowana w Polsce nadal trzyma się świetnie. Staramy się także dbać w sposób szczególny o magazyny z wieloletnią tradycją, jak „Kobieta i Życie”, czy „Pani”. Teraz do tego grona dołącza także „Przyjaciółka” – mówi Tomasz Namysł, prezes Wydawnictwa Bauer.

Edipresse Polska jest znanym wydawcą magazynów oraz serwisów internetowych dla kobiet. Firma jest liderem segmentu upmarket people z dwutygodnikami VIVA!, Party oraz Flesz, wydaje też ekskluzywny miesięcznik Uroda Życia, magazyny dla rodziców, pisma true stories, miesięczniki hobbistyczne, pisma dla dzieci oraz kolekcje tematyczne i książki. Edipresse, oprócz silnej grupy magazynów, posiada też znaczące digitalowe portfolio kobiece, do którego należą tak znane marki jak: Polki - największy serwis kobiecy w Polsce oraz Wizaż - największy serwis i społeczność beauty oraz serwisy w kategorii parenting: Mamo To Ja oraz Niania. W ostatnich latach Edipresse konsekwentnie digitalizował swoje największe brandy prasowe Viva! oraz Party i wysunął się na wiodące miejsce wśród wydawców serwisów kobiecych w Polsce.

Wydawnictwo Bauer działa w Polsce od 1991 roku. Wydaje poradniki, pisma rozrywkowe, luksusowe, kulinarne, true stories, magazyny popularnonaukowe, hobbystyczne, motoryzacyjne, telewizyjne i młodzieżowe. Portfolio Wydawnictwa obejmuje zarówno najpopularniejsze w Polsce tytuły prasowe z długoletnią tradycją, czytane przez miliony Polaków, jak i nowe magazyny, podążające za najnowszymi, światowymi trendami.

23.04.2019

Magazyn PANI obchodzi 30. urodziny – na rynku specjalne, jubileuszowe wydanie

news thumb 1

10.04.2019

Nowa „Tina” z nowymi działami i layoutem

news thumb 1

08.04.2019

„Opieka nad Seniorem” – nowy miesięcznik Wydawnictwa Bauer

news thumb 1

9 kwietnia ukazuje się „Opieka nad Seniorem” , wyjątkowy miesięcznik poradnikowy.

26.03.2019

Grupa Bauer Media – nowa strategia biznesowa – usługi marketingowe i sprzedażowe

news thumb 1

Grupa Bauer Media ogłosiła 25 marca br., że w ramach nowej strategii biznesowej wchodzi w sektor usług marketingowych i sprzedażowych, skupiając się na rynku małych i średnich przedsiębiorstw (SME).

19.03.2019

Kolejne wydanie Twój STYL poleca: Projekt Szczęście już na rynku

news thumb 1

Od 19 marca jest już w sprzedaży magazyn Twój STYL poleca: Projekt Szczęście. To już drugie wydanie specjalnego Twojego STYLu poświęcone tematyce slow.

07.03.2019

Miesięcznik „Świat Kobiety” po raz 12. wręczył nagrody w konkursie Superprodukt.

news thumb 1

26.02.2019

Tele Tydzień wręczył statuetki laureatom Telekamer 2019

news thumb 1

22.02.2019

Srebrne Jabłka magazynu „PANI”

news thumb 1

22.02.2019

„Nasza Rodzina – nowy dwutygodnik z wyjątkowym działem „Super Babcia”

news thumb 1

19.02.2019

Doskonałość Mody magazynu Twój STYL

news thumb 1

12.02.2019

Twój STYL – zmiana logotypu, makiety i nowy układ magazynu

news thumb 1

Twój STYL – zmiana logotypu, makiety i nowy układ magazynu. Wśród felietonistów Michał Rusinek

Marcowe wydanie magazynu Twój STYL ukazuje się 14 lutego w nowej odsłonie. Miesięcznik ma nowe, nowocześniejsze logo i bardziej przejrzystą i ułatwiającą nawigację makietę. Częściowo zmienił się układ magazynu i pojawiły nowe formaty i sekcje tematyczne.

29.11.2018

„Bravo Sport poleca – FIGHTER”- magazyn dla miłośników walk

news thumb 1

29 listopada ukazuje się wydanie specjalne „Bravo Sport poleca – Fighter”.

23.11.2018

Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer ponownie BIUREM REKLAMY PRASOWEJ ROKU

news thumb 1

Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer, zarządzane przez Izabelę Sarnecką, ponownie zostało uznane za Biuro Reklamy Prasowej Roku w najnowszej edycji Raportu Biura Reklamy 2018, opracowanego przez Media&Marketing Polska.

08.10.2018

Twój STYL POLECA PROJEKT SZCZĘŚCIE – wydanie specjalne magazynu Twój Styl.

news thumb 1

Magazyn jest tworzony spójnie z filozofią SLOW LIFE / HYGGE /LAKOM / IKIGAI/ JOIE DE VIVRE.

14.09.2018

Ważna – i dobra – informacja dla naszych czytelników!

news thumb 1


Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że nie powinni już Państwo mieć trudności z zakupem naszych magazynów w punktach sprzedaży.

13.09.2018

Rusza jesienna edycja wielkiej akcji SHOW i Twojego Stylu – Stylowe zakupy

news thumb 1

W październikowym wydaniu magazynu Twój Styl oraz urodzinowym wydaniu Show czytelnicy znajdą kupony zniżkowe na dwunaste już „Stylowe Zakupy”. W tym roku ta największa w Polsce akcja rabatowa obejmie ponad 400 marek i 13 tysięcy sklepów w całej Polsce.

10.09.2018

Nowa struktura segmentu pism luksusowych i poradnikowych w Wydawnictwie Bauer

news thumb 1

Od 1 października Monika Krokiewicz, członek Zarządu Wydawnictwa i wydawca magazynów kobiecych (luksusowe i poradnikowe) oraz młodzieżowych, przejmuje bezpośrednie zarządzanie segmentem magazynów poradnikowych przy wsparciu Aleksandry Lorkowskiej, która obejmuje nowe stanowisko zastępcy dyrektora wydawniczego segmentu magazynów luksusowych i poradnikowych.

10.09.2018

Ważna informacja dla naszych czytelników!

news thumb 1

Drodzy Czytelnicy!
Informujemy, że w najbliższym czasie mogą mieć Państwo trudności z zakupem naszych magazynów w niektórych punktach sprzedaży.

23.07.2018

Magazyn „Kawaii” ponownie na rynku – premiera 26 lipca

news thumb 1

26 lipca powraca „Kawaii” (Wydawnictwo Bauer), magazyn dla fanów anime i mangi.

09.07.2018

Beata Bartczak i Agnieszka Galińska pokierują dwoma segmentami w Biurze Reklamy w Wydawnictwie Bauer

news thumb 1

Agnieszka Galińska, dotychczasowy Kierownik Segmentu Pism Luksusowych, awansowała w strukturach Biura Reklamy i objęła stanowisko Dyrektora Reklamy Magazynów Luksusowych i Młodzieżowych (Pani, SHOW, Twój STYL).
Zastąpiła na nim Martę Gądek, która odchodzi z Wydawnictwa.

05.07.2018

Udany debiut Influence Me Bauera. Więcej blogerów, dynamicznie rozwija się współpraca z klientami.

news thumb 1

Influence Me to tegoroczny projekt Biura Reklamy Wydawnictwa Bauer, łączący reklamodawców z blogerami z różnych lifestyle’owych obszarów tematycznych, takich jak uroda, moda czy gotowanie.

11.06.2018

„To i owo TV” z dodatkiem piłkarskim „Przewodnik po mundialu”

news thumb 1

32-stronicowa książeczka zawiera kompendium wiedzy o Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.

11.06.2018

„Tele Tydzień” z dodatkiem specjalnym „Niezbędnik Kibica”

news thumb 1


11 czerwca w sprzedaży pojawi się 24. wydanie „Tele Tygodnia” z dodatkiem sportowym „Niezbędnik Kibica”.

07.06.2018

Nowy „Świat Kobiety”

news thumb 1

We wtorek 5 czerwca br. ukazało się nowe, zmienione wydanie miesięcznika „Świat kobiety”.

09.05.2018

Wydawnictwo Bauer ponownie Wydawcą Roku!

news thumb 1

Także w tym roku magazyn Media&Marketing Polska przyznał nam tytuł Wydawcy Roku!

25.04.2018

„Dworskie Życie” staje się miesięcznikiem!

news thumb 1

„Dworskie Życie”, ukazujące się do tej pory jako wydanie specjalnie Życia na Gorąco, od 26 kwietnia staje się miesięcznikiem.

Nowy magazyn skierowany jest do kobiet zainteresowanych informacjami o najsłynniejszych dworach królewskich, głównie europejskich. Miesięcznik „Dworskie Życie” jest pełen ciekawostek ze świata niedostępnego dla zwykłych ludzi. Można w nim przeczytać najnowsze informacje z życia wyższych sfer, a także materiały o polskiej arystokracji, podróżach po królewskich posiadłościach i emocjonujące historie z przeszłości.

17.04.2018

„Nasze Melodie” – nowe wydanie specjalne tygodnika Na Żywo

news thumb 1

18 kwietnia ukazuje się wydanie specjalne tygodnika Na Żywo – „Nasze Melodie”.
„Nasze Melodie” to 48-stronicowy magazynu, który wprowadza czytelników w świat gwiazd muzyki disco polo, dance, muzyki biesiadnej, a także niezapomnianych bohaterów lat 80. i 90, jak Modern Talking, Sandra, czy Al Bano.

11.04.2018

Kobieta Roku 2017 magazynu Twój STYL

news thumb 1

4 kwietnia 2018 roku w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się gala, na której przyznano tytuł „Kobiety Roku 2017” miesięcznika „Twój STYL”. Tegoroczną laureatką została Lidia Niedźwiedzka-Owsiak.

20.03.2018

„100 rad poleca!” – wydanie specjalne o zdrowiu

news thumb 1

29 marca ukazuje się kolejne wydanie specjalne magazynu "100 rad". Pismo skierowane do dojrzałych kobiet poświęcone jest tym razem tematom dotyczącym zdrowia

19.03.2018

Bauer wprowadza nowe badanie magazynów

news thumb 1

Wydawnictwo Bauer uruchamia projekt badawczy pod nazwą Zasięgowy Model Planowania Magazynów. To nowe narzędzie plannerskie, uzupełniające w stosunku do Polskich Badań Czytelnictwa.

08.03.2018

20. urodziny „Olivii” – wyjątkowe wydanie świąteczno-urodzinowe

news thumb 1

W czwartek 8 marca ukazuje się wyjątkowe, jubileuszowe wydanie magazynu poradnikowego premium „Olivia”.

21.02.2018

Magazyn „Netfilm” na rynku od 6 marca

news thumb 1

Wydawnictwo Bauer testuje nowy koncept, wprowadzając do sprzedaży magazyn „Netfilm”, skierowany do użytkowników platform VOD. To nowatorski tytuł premium, przeznaczony dla wielkomiejskiej grupy odbiorców o wysokim statusie społecznym.

19.02.2018

Nowe „Naj” w sprzedaży od 19 lutego

news thumb 1

W poniedziałek 19 lutego ukaże się odświeżone wydanie dwutygodnika „Naj”.

08.02.2018

„Auto Lider 2017” – nagrody wręczone

news thumb 1

Redakcje tygodnika „Motor" i magazynu „Auto Moto" ogłosiły wyniki plebiscytu „Auto Lider 2017”. W plebiscycie Czytelnicy wybrali najlepsze modele samochodów, innowacje techniczne oraz projekty marketingowe branży motoryzacyjnej roku 2017.

07.02.2018

Bauer uruchamia nową platformę dla blogerów – INFLUENCE ME

news thumb 1

INFLUENCE ME to najnowszy produkt Biura Reklamy Wydawnictwa Bauer w Polsce. Platforma kojarzy twórców internetowych z konkretnymi markami, oferując klientom reklamowym zindywidualizowaną ofertę, umożliwiającą realizację projektów niestandardowych.

06.02.2018

Super Produkt Świata Kobiety – 11. edycja konkursu

news thumb 1

5 lutego wręczono nagrody Super Produktu Świata Kobiety. W 11. edycji tego konkursu najlepsze produkty dla kobiet i ich rodzin oceniało jury złożone z ekspertów.

05.02.2018

Pierwsze regularne wydanie magazynu „WELL” w sprzedaży od 6 lutego

news thumb 1

6 lutego ukazuje się pierwsze regularne wydanie miesięcznika „WELL”. Duże zainteresowanie numerem testowym czytelniczek i klientów reklamowych skłoniło Wydawcę do podjęcia decyzji o wprowadzeniu tego tytułu do regularnej sprzedaży.

05.02.2018

Magazyn „Twój Styl” po raz 19. wręczył statuetki Doskonałości Mody

news thumb 1

Uroczystość odbyła się 2 lutego 2018 roku na Mińskiej 65 w Warszawie.

24.01.2018

„100 Rad. Przepisy i Diety” – miesięcznik o kuchni i zdrowiu dla kobiet 50+

news thumb 1

Nowy miesięcznik łączy treść czasopism kulinarnych (z przepisami od czytelników na dania szybkie, tanie i dla całej rodziny) z praktycznymi poradami o zdrowiu i zdrowym gotowaniu istotnymi dla kobiet w wieku dojrzałym.

22.01.2018

Lutowe wydanie „Pani” z pierwszymi zmianami nowej redaktor naczelnej

news thumb 1

Lutowy numer „Pani” (na rynku od 23 stycznia) to zapowiedź zmian wprowadzanych do miesięcznika przez nową redaktor naczelną, Monikę Stukonis.

14.12.2017

„Bravo Sport Poleca: Białoczerwoni!” – wydanie specjalne już w sprzedaży

news thumb 1

W tym jedynym na rynku wydaniu poświęconym futbolowej kadrze Polski znajdą się między innymi wywiady z gwiazdami drużyny narodowej, mnóstwo ciekawostek o reprezentacji, newsów i statystyk.

13.12.2017

„Car Polska” – kolejne wydanie już w sprzedaży

news thumb 1

12 grudnia ukazało się kolejne, trzecie wydanie kwartalnika „Car Polska”. Polska edycja kultowego magazynu „Car” przeznaczona jest dla największych fanów motoryzacji.

13.12.2017

Styczniowy „Twój Styl” z odświeżoną makietą i „Boską Florence”

news thumb 1

Numer styczniowy magazynu „Twój Styl” ukazuje się 14 grudnia z odświeżoną makietą, która nawiązuje do światowych trendów w projektowaniu magazynów.

11.12.2017

„Tele Tydzień” ogłasza nominacje do 21. edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia

news thumb 1

W najnowszym wydaniu magazynu „Tele Tydzień” (w sprzedaży od 11 grudnia) redakcja publikuje pełną listę nominowanych w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018.

24.11.2017

Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer po raz kolejny najlepsze

news thumb 1

Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer zostało nagrodzone w Raporcie Specjalnym Media &Marketing Polska. W 14. edycji Raportu badającego satysfakcję klientów, biurem reklamy roku w kategorii Magazyny zostało Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer.

14.11.2017

Doskonałość Roku 2017 magazynu Twój STYL

news thumb 1

13 listopada magazyn „Twój STYL” ogłosił wyniki 23. edycji Doskonałości Roku, największego i najbardziej prestiżowego konkursu kosmetycznego w Polsce.
Uroczysta gala odbyła się w Warszawie, hotelu Marriott. Patronami medialnymi byli: RMF Classic oraz STYL.pl.

O wyborze najlepszych kosmetyków damskich decyduje siedem jurorek: Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Agnieszka Więdłocha, dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, Monika Krokiewicz, Ewa Sarnowicz.
W skład jury oceniającego kosmetyki męskie weszli w tym roku: dr Maciej Chlebus, Marcin Kręglicki, Robert Kupisz, Piotr Polk, Artur Żmijewski, Jacek Szmidt, Maciej A. Brzozowski.

30.10.2017

Nowa struktura segmentu miesięczników poradnikowych Wydawnictwa Bauer

news thumb 1

27.10.2017

Magazyn WELL zadebiutuje na początku 2018 roku

news thumb 1

30.08.2017

„Dworskie życie” – nowe wydanie specjalne

news thumb 1

08.08.2017

Poradnik 50+ – nowy miesięcznik dla kobiet dojrzałych

news thumb 1

8 sierpnia br. ukaże się nowy miesięcznik poradnikowy „Poradnik 50+”, który uzupełni portfolio Wydawnictwa Bauer w segmencie pism dla dojrzałych kobiet.
„Poradnik 50+” to pismo skierowane do kobiet powyżej 50-tego roku życia, głównie do mieszkanek mniejszych miejscowości, z wykształceniem podstawowym lub średnim. Potencjalne czytelniczki to kobiety dojrzałe, tradycyjnie i praktycznie podchodzące do życia .

01.08.2017

Nowy Świat Kobiety: teraz więcej porad dla dojrzałych kobiet

news thumb 1

W środę 2 sierpnia br. ukaże się odświeżone wydanie miesięcznika Świat Kobiety, a w nim jeszcze więcej ciekawych, inspirujących treści skierowanych bezpośrednio do dojrzałych kobiet.

19.07.2017

Miesięcznik Cała Ty teraz z nowym dodatkiem z poradami

news thumb 1

19 lipca ukazuje się zmienione wydanie miesięcznika dla kobiet 50 + „Cała Ty!”.
Liczba stron pozostaje taka sama (88), ale integralną częścią gazety będzie od teraz 36-stronicowy dodatek z poradami wszyty w środku magazynu.

18.07.2017

Nowa TINA: nowy layout, więcej mody, kuchni i psychologii

news thumb 1

W środę 19 lipca br. ukaże się nowe, zmienione, wydanie dwutygodnika Tina. Najnowsze wydanie oferuje czytelniczkom dużo więcej porad i nowych aktualnych informacji jeszcze lepiej odpowiadających na potrzeby czytelniczek. Zmienił się także layout magazynu.

17.07.2017

„Życie na Gorąco” i trzy inne magazyny z nowymi dodatkami tematycznymi

news thumb 1

W wakacje cztery kobiece magazyny rozrywkowe, ukażą się w wersjach powiększonych o specjalne, cykliczne, dodatki tematyczne.

12.07.2017

Pierwsze wydanie specjalne miesięcznika Auto Moto – CAR Polska

news thumb 1

4 lipca ukazuje się Car Polska – to pierwsze wydanie specjalne miesięcznika Auto Moto na licencji kultowego, brytyjskiego magazynu Car.
Car od ponad 50 lat należy do najlepszych i najbardziej opiniotwórczych czasopism motoryzacyjnych na świecie.

12.07.2017

WELL – nowy lifestylowy magazyn od redakcji Twojego Stylu

news thumb 1

Well to nowatorski koncept lifestylowego magazynu, w którym próżno szukać celebrytów, horoskopu, plotek i życia na pokaz. Pismo jest blisko życia, wspiera kobiety, inspiruje je do ciekawszego, lepszego życia i – co ważne - nie poucza i nie wpędza w kompleksy.

19.05.2017

„Sukcesy i Porażki” – odmienione

news thumb 1

19 maja 2017 ukazuje się zmienione wydanie dwutygodnika "Sukcesy i Porażki". Magazyn ma teraz 12 stron więcej (w sumie 48). Publikowany jest w kolorze, za wyjątkiem stron z historiami z życia. Nieznacznie zmieni się również format gazety - zamiast dotychczasowego 205x287 mm będzie wynosił 205x280 mm.

10.04.2017

Album fryzur w „Twoim Stylu”

news thumb 1

11 kwietnia 2017 ukaże się majowe wydanie magazynu "Twój Styl" wraz z Albumem Fryzur 2017 w nakładzie 280 000 egz. i w łącznej cenie 8,99 PLN. Album Fryzur 2017 zawiera 100 stron najmodniejszych inspiracji.

05.04.2017

„Miesiąc w Ogrodzie”

news thumb 1

"Miesiąc w Ogrodzie" to nowy, praktyczny poradnik, który prezentuje sprawdzone porady i wskazówki czytelników oraz ekspertów na temat tego, jak efektywnie i niedrogo uprawiać ogrody i działki, stosując proste, domowe sposoby.

16.03.2017

Kobieta roku 2016

news thumb 1

W dniu 15 marca 2017 roku w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się gala, na której przyznano tytuł "Kobiety Roku 2016" miesięcznika "Twój STYL". Tegoroczną laureatką została Maja Włoszczowska. Tytuł Kobiety Roku przyznano za dzielność i determinację, z jaką pokonała groźną i bolesną kontuzję, która wykluczyła ją z Olimpiady w Londynie.

28.02.2017

Srebrne Jabłka Magazynu „Pani”

news thumb 1

W dniu 27 lutego 2017 roku w Hotelu InterContinental odbyła się 25. jubileuszowa gala wręczenia "Srebrnych Jabłek" magazynu "Pani".
Tradycyjnie przez cały rok 2016 na łamach miesięcznika prezentowane były wyjątkowe historie miłosne znanych par, a Czytelniczki wyłoniły w głosowaniu SMS-owym Laureatów plebiscytu, zwycięską PARĘ ROKU 2016.

16.02.2017

Nowy dział w strukturze Biura Reklamy

news thumb 1

Dział ofert specjalnych Wydawnictwa powiększył się o nowy zespól nazwany Solutions. Ta czteroosobowa, kreatywna komórka działać będzie na zasadach wewnętrznej agencji reklamowej, budując komunikację 360 stopni z wykorzystaniem magazynów.

03.02.2017

Auto Lider 2016

news thumb 1

Po raz 15. czytelnicy wybrali swoich faworytów w 15 kategoriach. Głosy oddawane były drogą sms-ową oraz przez stronę www.magazynauto.pl Łączna liczba głosów oddanych w tym roku to ponad 70 tysięcy.

02.02.2017

Superprodukt „Świata Kobiety” 2016

news thumb 1

Gala Superproduktu Świata kobiety 2016 odbyła się już po raz 10. 1 lutego w Hotelu Regent w Warszawie zostały wręczone laureatom nagrody. W tym roku wręczono rekordową ilość statuetek, aż 41.

31.01.2017

Telekamery 2017

news thumb 1

Magazyn "Tele Tydzień" już po raz 20. ogłosił wyniki plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". 30 stycznia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie laureaci otrzymali statuetki. Galę poprowadzili: Agnieszka Cegielska i Artur Orzech.

30.01.2017

Doskonałości Mody „Twojego Stylu” 2016

news thumb 1

Magazyn "Twój Styl" po raz 18. wręczył statuetki Doskonałości Mody. Uroczystość odbyła się 27 stycznia 2017 roku, w Studio Tęcza w Warszawie, a uświetnił ją wyjątkowy pokaz mody kolekcji na sezon wiosna-lato 2017 LIDII KALITY zatytułowany "CHEMISTRY". Oprawę muzyczną podczas urodzinowego afterparty zapewnił DJ ADAMUS.

17.01.2017

„Cuda i Objawienia”

news thumb 1

Jutro, 18 stycznia, debiutuje miesięcznik "Cuda i Objawienia", pierwszy w Polsce magazyn historiowy skierowany głównie do osób wierzących. Czytelnicy znajdą w nim niezwykłe, ale prawdziwe historie zwykłych ludzi, którzy doznali łaski Bożej.

10.01.2017

Tygodnik „100 Rad”

news thumb 1

12 stycznia 2017 ukazuje się "100 Rad" - pierwszy w Polsce tygodnik dla kobiet 50+. "100 Rad" to poradnik oparty na nowej, unikatowej koncepcji. Adresowany do starszych czytelniczek, dostarcza im porad i wskazówek z wielu ważnych aspektów życia codziennego.